Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Praktikus ötletek ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Praktikus ötletek ismerkedési helyszínként?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos, vágjunk is bele :)

Lányok: HOL ismerkedtek? Férfi társaimhoz fordulva: ti hol ismerkedtetek meg a (mostani) párotokkal?

Igen, száz és száz hasonló kérdés olvasható a neten, ám ettől függetlenül őszintén és komolyan érdeklődve teszem fel a lenti kérdést. Annál inkább aktuálisabb a kérdés, mert jó pár haverommal úgy vettem észre, hogy sokat változott a világunk az ismerkedés terén is. Pl. ami 3-4 éve megszokott helyszín volt, az ma már „lerágott csont” vagy legalábbis sokak szemében túl sablonos. Meg valahogy mintha a lányok nem kis része suli/egyetem/munka után egyből rohanna haza… Tán a netre korlátozódott az ismerkedésetek? Ha igen, ki által kezdhet el megismerni titeket bárki is, ill. hogy kezdtek el megismerni akár egy srácot? Nem éreztek semmi hiányt a „szemtől szemben” való ismerkedésben? (Akit érint, az érezze magát megszólítottnak ;)) Itt a lehetőség, hogy megerősítsétek vagy árnyaljátok a képet!

Röviden magamról: egy ideje dolgozom, munkahelyemen döntő többségében férfiak vannak. Emellett párhuzamosan végzem levelezőn az egyetemet –micsoda véletlen–, ott is srácok vannak túlnyomórészt. Ja, és a közelmúltbeli ismerkedési terepeim? Nagyvárosban lakom, tehát elvileg sok minden adott… Áruházak, adott esetben utca, bevásárló központ. Bár ahogy megfigyeltem, plázákba sok esetben párjukkal vagy csapatostul mennek a csajok. Egyik hely sem ismeretlen előttem, ám egy kedélyes szóváltás a max, ameddig el szokott menni a dolog, utána megy ki-ki a dolgára. Ettől függetlenül visszagondolva persze azt érezheti jó pár lány, hogy egy jókedvű beszélgetéssel feldobtam a napját, de ennyi.

Ezért is biztatok mindenkit, egy picit gondolja át saját tapasztalatait, és bátran írja meg – nem csak az én, hanem a többiek előnyére is :) Elsősorban – gondolom érthető – saját korosztályom válasza érdekel, ám annál nagyobb örömmel veszem a fiatalabb és a korban tapasztaltabb társaink hasznos hozzászólását is! Az értékes válasz írójának jutalma nem marad el ;)

Ha túl egyedi/személyes jellegű válaszod születne, nyugodtan küldheted privátra is, nem zárkózom el előle.


A kérdés adott: hol, mikor ismerkedtek, lányok? Egyik haverom biztos hozzátenné: egyáltalán szoktatok, AKARTOK ismerkedni…? És mindezért mit TESZTEK, hova jártok?


24 f



2017. febr. 21. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően nyitott és beszédes vagyok, mondhatni bárhol vevő vagyok egy kis beszélgetésre. Elég kevésszer vagyok annyira morcos és kedvetlen, hogy inkább ne szóljon hozzám senki:)

Mindezek ellenére az összes eddigi (szám szerint 3:D:D) barátommal interneten ismerkedtem össze. Az elsővel chaten, a másodikkal egy online játékban, a jelenlegivel pedig itt.

Talán az a titok, hogy sosem kerestem igazán párt. Sosem úgy álltam a netes ismerkedéshez sem, hogy "na, most keresek pasit", hanem egyszerűen csak nyitott voltam, ha valaki szimpatikus volt, akkor elbeszélgettem vele, aztán valahogy több lett belőle.

2017. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Remek első válasz! Írásodból látható, hogy bár eredetileg nem az ismerkedés volt központban, nem zárkóztál el előle, hanem nyitott voltál. Előnyös felfogás, íme lányok egy követhető minta :)

Őszinte hozzászólás. A többiek is aktivizálhatják magukat ;)

2017. febr. 22. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is úgy gondolom, hogy a nyitottság a titka a dolognak. Az a probléma, hogy ha valaki egyedül van és párt szeretne, akkor ahelyett, hogy kötetlenül ismerkedne másokkal, inkább görcsösen csajozni/pasizni akar. Miért ne lehetne csak úgy beszélgetni, akár vadidegenekkel is, ha van rá lehetőség? Persze nem mindenki vevő rá, de azt azért elég hamar le lehet szűrni.
2017. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!