Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő, aki nem utazásmániás? Már nem elég belföld sem(olvasstatok bele, ha nem távoli földrészre visz a pasid 3 havonta, akkor már az nem is igazi férfi), minden nő csak menne és menne és ha nem viszik, akkor jön a panaszkodás.

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


De ugye szervezni meg milyen már, nő vagyok, csak várom, hogy vigyenek és a pasi szervezzen, meg azért jó lenne ha meg is hívna, ne felezzünk, Ilyenné vált a világ? Egyre csak lejjebb és lejjeb van mostantól?


2020. jún. 1. 16:15
1 2 3
 1/23 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Most a linkelt kérdés alatti kb. 1 emberről beszélsz? :D
2020. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%

Igen, mert ettől érzik magukat fontosnak, ettől hiszik el hogy szereted őket. A te feladatod hogy az ürességet, ami sok nőben van, tömd be azzal hogy költesz rá, szervezed az életét és követhet. Mert a legtöbben egyáltalán nem képesek magukat feltalálni, unatkoznak, értéktelennek érzik magukat és folyamatos inger kell a megerősítésre.


Nem kell engedni magad kihasználni és befeküdni alá. Eldob/megcsal ezután? Hát akkor ez van, repítsd csak szépen ahhoz akivel annyira jól érzi magát, hadd szenvedjen ő azzal hogy mindent rákölt és legutolsó papucsként kezelik.


Minden ilyen esetben az a gond, hogy azt hiszitek az az egyetlen megoldás, hogy siránkoztok. Nem, nem kell elfogadni a hülye feltételeket és akkor vergődhetnek akinek akarnak az ilyenek, mint amit belinkeltél. Majd a leghülyébbje tönkreteszi magát hogy aztán megcsalják közben, te meg foglalkozz az életeddel és ne azzal, hogy a nőket hogyan kéne megszerezni. A másik oldalról meg nem kell meglepődni ha egyéjszakáson túl egyre kevesebb értelmes ember akar hosszabb kapcsolatot, de az már az ő gondjuk.

2020. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1. Dehogy csak egy van, mások ia biztatják, h milyen pasi már az, aki nem visz ide meg oda mindig.

2. Sajnos ezt tapasztalom én is.

2020. jún. 1. 16:29
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Nézd aki a pénzéért van együtt a másikért, az biztos elvárja.
2020. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű , keress olyat , aki nem szeret utazni.

Hála a jó égnek , még mindig nem teljesen egyforma az összes nő ( és férfi ) a földön.

Így most biztos megdöbbensz , de nem minden nő ( és férfi ) szeret utazni , főleg nem a világ végére. :)

2020. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan ismerősöm, akit nehezen lehet kicipelni a városból, ahol lakik. Én nem tartozom ezen nők közé, mert szeretek utazni, csak én egyedül is szívesen megyek és nem tudom elképzelni, hogy a pasim fizessen mindent, ha ketten mennénk.
2020. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Sosem jönnék össze olyan pasival, akinek az a mániája, hogy kéthavonta külföldre utazgasson. Egyrészt sosem fogadnék el ilyen értékű meghívást senkitől, csóró egyetemistaként pedig nem fogok valami gyárban melózni vagy a szüleimtől kunyerálni, hogy fussa rá, másrészt ha lenne pénzem, akkor sem lenne kedvem. Nekem bőven elég lenne pár évente egy jól megtervezett, hosszabb út, mint havonta egy hétvége alatt végigrohanni egy-egy világvárost, csak hogy kipipálhassam a checklistben, hogy itt is voltam.
2020. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

En utazasmanias vagyok, viszont egyedul szeretek utazni.

Mert ha pasival vagy, akkor vele kell foglalkozni. Nem lehet pasizni se :D

Ketszer mentem az akkori pasimmal. Soha tobbe.

JA es en fizettem, mert szulinapja volt, masodiknal meg feleztunk, mert nekem aztan senki ne hanytorgassa fel, hogy o fizetett mindenert!!

Erre nagyon hajlamosak a ferfiak.

2020. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok utazásmániás, de ha egy férfi nem partner semmiben a négy rohadt fal bámulásán kívül, akkor nem fogok vele összejönni, mert nekem az nem élet, ha a világból csak egy panel falait látom egész életemben.


Természetesen a magam részét az ilyen nagyméretű kiadásoknak mindig állom. Ha tudom és szükséges, a másik részébe is beszállok, mert a párommal élmény csak igazán az élmény. De arra nem vagyok kíváncsi, hogy valaki egész életében egy nihilista foteltöltelék.

2020. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, h csőlátású vagy utolsó, mint túl sok ember. Nemcsak két véglet van, a Hawaii 2 hetes milliós szieszta meg a 4 fal bámulása. Mondjuk van közben egy belföldi lehetőség, vagy egy szlovák túrázás a hegyekbe, egy prágai városnézés vagy nyarante 1 hét a horvát tengerparton. Ezek úgy gondolom h nem annyira húzós kiadásúak, mint egy maldív kiruccanás, amire a legtöbb nő vágyna.
2020. jún. 1. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!