Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya nős kérdéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya nős kérdéseket trollok vagy TOP kategóriás pasira vadászó nők írják ki?

Figyelt kérdés

Régóta figyelem már ezt a jelenséget ezen az oldalon. Panaszkodó férfiak esetében 10-ből 6-7 legalább válaszol és esetenként még képet is küld magáról.


Panaszkodó nőknél a legtöbben még a privátra sem válaszolnak. Képet eddig soha egyetlen nő sem küldött.


Ezzel kénytelen vagyok arra a következtetésre jutni, hogy egy férfi a végsőkig nyitott arra, hogy az eddig kialakult következtetését (nem kell senkinek, tehát csúnya) valaki megcáfolja, ezzel még arra is hajlandó, hogy névtelen embereknek fotót küldjön magáról.


Ezzel szemben a nők csak unatkoznak és elsírják a bánatukat, utána meg számolgatják, hogy hány száz privát üzenetet kaptak és ez ególöketet ad nekik, ugyanazt csinálják, mint a társkeresőkön vagy a Facebookon.


Esetleg ha a sok privátból beesik egy olyan, aki bejön nekik, akkor azzal összejönnek, innen ered a sok beírás, hogy "nekem a gyakoriról lett párom" vagy "nekem már több nő/pasi összejött innen a gyakoriról".



2020. ápr. 12. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Ne is várj arra, hogy neked képet küldjenek. Azt várnák el, hogy látatlanban is tüntesd ki őket a figyelmeddel, meg omolj a lábuk elé.

A nők egyébként sem szeretnek magukról semmilyen adatot megadni, társkereső vagy ismerkedős oldalon sem. Csomó olyat látsz, hogy fenn van x éve, fizeti a prémium hozzáférést, leírja hat kilométer hosszú elvárás-listával, hogy ő milyen pasit akar, de saját magáról az összes képe rejtett, csak külön engedéllyel hozzáférhető. Aztán meg a panaszkodás, hogy csak a részeges Béla ír rájuk, aki minden nőnek elküldi a farokfotóját.

2020. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Nő vagyok. Szerintem nem kell többes számot használnod, mert úgy gondolom, legalábbis a kérdések stílusából kiindulva, hogy egyvalaki áll az összes ilyen mögött. Aki vagy egy alacsony érzelmi intelligenciájú, buta, erőszakos, makacs nő, vagy egy nagyon ügyes troll.
2020. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Én szoktam néha kiírni kérdéseket (ugyan nem csúnya nős témában), de privátokra soha nem válaszolok. Azért, mert a kérdéssel mások véleményére vagyok kíváncsi, nem a hős lovagok vigasztalására. Szerintem a legtöbben szintén a problémájukra keresnek megoldást, nem vigasztalást (vagy vigasztalásnak álcázott bugyiba avászkodást) várnak.
2020. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Ez mindig is így működött. A férfiak racionálisabbak, nem érzelmek alapján, hanem példák alapján próbálják bizonyítani az állatásaikat. A nőknél kevesebben vannak így és a többség csak simán elakarja játszani a hattyú halálát.

Jó példa erre, hogy egy csomó pasi próbálkozott többféle módon a nőknél és senkinek sem kellett, akkor ő lazán előcsapja az üzeneteket, tinder profilt meg mindent, ami bizonyítja az állítását. Nőknél ez sokszor úgy néz ki, hogy volt 1-2 kiszemelt top pasi, akiknek nem kellettek, de közben egy csomó srác próbálkozott náluk, akkor ők random odavágják, hogy nem kellenek senkinek.

Ez az oldal meg főleg ilyen. Tök mindegy, hogy ennél a kérdésnél is mennyire teljesen másról fog írni pár válaszoló, de ha benne lesz az, hogy a nők jobbak, akkor 50% felett lesznek. (Lásd a felettem lévő hozzászólásokat.) Ha pedig egy válasz tényleg válasz akar lenni és nem csak a női hiúság legyezgetéséről szól, akkor le lesz pontozva. (Lásd ezt a választ.)

2020. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Gyanúsak nekem is. Lehet benne ráció, amit mondasz.
2020. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem, hogy az itt rinyáló pasiknak miért kellene bizonyítaniuk képpel vagy facebook profillal hogy valóban nyomik? Különben nem jár a keksz?

A nők azért nem küldenek fotót, mert 1. nem hülyék, hogy nyilvános felületen fotót osszanak meg magukról amit utána bárki felhasználhat 2. nincs szükségük savazásra, hogy milyen csúnyák 3. arra pláne nincs szükségük, hogy egy csomó sikertelen nyomi rájuk írjon hogy igenis szépnek tartja, és dugná.


Tehát egy fiút, aki csúnya, sajnálunk, egy nőt, aki csúnya, meg azzal a lendülettel leintjük, hogy nem is, nézze csak meg a száz privátot. Az itteni farokverőktől meg vénemberektől meg lúzerektől. Aha, valóban ego növeő....ja, nem.

2020. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, ronda, kérdéseket ugyan nem szoktam kiírni, de panaszkodni igen.

Nem küldök képet, és nem is értem, hogy aki a szintén rondák közül megteszi, az hogy képes rá. Vállalni, sőt, tulajdonképpen "mutogatni" a vállalhatatlant?

Nálam eleve onnan indul a dolog, hogy esélyt sem adok rá, hogy bárki képet készítsen rólam, és természetesen én sem fotózgatom magam - ennyi erővel egy nagy szemétrakást is fotózhatnék, de szerintem kicsit is értelmes ember csak olyat örökít meg, ami esztétikus.

2020. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

"Én azt nem értem, hogy az itt rinyáló pasiknak miért kellene bizonyítaniuk képpel vagy facebook profillal hogy valóban nyomik? Különben nem jár a keksz?"

Nem kell bizonyítani, csak unalmas a mellébeszélés és az olyan kérdések, amik simán arról szólnak, hogy az illető sajnáltatni akarja magát, mert épp unatkozik.


"A nők azért nem küldenek fotót, mert 1. nem hülyék, hogy nyilvános felületen fotót osszanak meg magukról amit utána bárki felhasználhat 2. nincs szükségük savazásra, hogy milyen csúnyák 3. arra pláne nincs szükségük, hogy egy csomó sikertelen nyomi rájuk írjon hogy igenis szépnek tartja, és dugná."

Miért, a férfiakra ezek igazak?

Nekem amúgy küldött egy lány fotót. Teljesen átlagosan nézett ki. Beszélgettünk pár üzenetet és lejött, hogy pszichésen nagyon nincs rendben valami és a sikertelenségének nem a kinézete az oka. Na, pl. ezt kilehetne szűrni képekkel, ha valaki valóban azért írja ki a kérdést, amit állít. Ha nem, akkor meg minek írja ki?


"Tehát egy fiút, aki csúnya, sajnálunk, egy nőt, aki csúnya, meg azzal a lendülettel leintjük, hogy nem is, nézze csak meg a száz privátot."

Ja, mert a képlet ilyen. Ha egy férfinak nem lehet gyereke, legyintünk. Ha egy nőnek nem lehet, sajnáljuk. Sok dologban van egy érthető kettős mérce. Ha egy srác csúnya, akkor általában tényleg veszett ügy, de ha egy csaj csúnya, akkor is próbálkoznak nála. Ha a társadalom így áll a dolgokhoz, szerinted miért kéne a válaszolóknak máshogy állniuk? Mert az úgy elég pc vagy mi?


"Az itteni farokverőktől meg vénemberektől meg lúzerektől. Aha, valóban ego növeő....ja, nem."

Mert az itteni férfiak csak ilyenek, bezzeg a nők szuperintelligens, sérthetetlen lények az oldalon. Ja, nem.

2020. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Erre a fórumra a periférián lévő emberek járnak fel sírni.


Megfigyelésem szerint ez 3 csoportra bontható.


- Soha nem volt még barátnőm kérdéses pasik.

- Hol találok ilyen olyan pasit kapcsoltra / gyereket szeretnék de nincs kivel kérdéses nők.

- Elváltam 1.2,3...gyerekkel hol találok pasit kérdéses nők.


Egyébként én azt gondolom, hogy lehet panaszkodni és évi 365 napban szidni a másik nemet ez semmit se fog megoldni. De ez olyan mint az alkesznek magyarázni, hogy tedd már le a pálinkát. Úgy sem értik.


A párkapcsolat nem egy parancsra működő dolog, és nem is piaci alapú ezért gyártani nem is lehet. De ezt sem értik.


Inkább a másik szidásában élvezkednek, ez nem igényel magas szellemi kapacitást.

Az hogy benned lenne a hiba ÁÁÁÁÁÁÁ az kizárt :D

Neked Isten kegyelméből jár 1 kapcsolat meg mellé 1 Bugatti + 1 Kastély. Az Úr elrendelése szerint :D

2020. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 Félre értesz: vannak itt intelligens, normális férfiak. Többnyire azonban nem önbizalom hiányos, csúnya nőkre vadásznak. Ők ugyanis rendben vannak és ehhez keresnek párt. Én azokat jellemeztem, akik ugranak az ilyenre. Akinek nem inge, természetesen ne vegye magára....
2020. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!