Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem idegesít màr a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít màr a nők àllandó panaszkodása, hogy "miért nem akar sok pasi komoly kapcsolatot"?

Figyelt kérdés

Miért akarnànak?


Aki sikerre hangolt, mint én, az ezt csinàlja:


Tanul, dolgozik, utazgat, sportol, és ezek MELLETT csajozik, tehàt aktív szexuàlis élete van.


Nem kell komoly kapcsolat.


Ha mondjuk egy lúzer lennék, lehet én is komoly kapcsolatra vadàsznék, hogy legyen egy nő mellettem, meg el tudjak menekülni otthonról. De így nem kell felesleges.


Majd később, talàn, most szükségtelen.


2019. ápr. 22. 11:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Lúzer vagy. :) Csak annyira sötét, hogy fel se tűnik neked. :)
2019. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Hat lehet sikerre hangolt vagy, de egy erzelmileg nulla taplo is.

A sikeres ferfiaknak is lehetnek erzelmeik es kotodhetnek egy nohoz. Sajnallak ha teged csak a szex motival.

2019. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Attól nem lesz lúzer egy férfi, mert komoly, felelősségteljes kapcsolatot akar, vagy abban él.
2019. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

És ez téged miért zavar, ha megvagy nélkülük?

Az ember nem foglalkozik azzal, ami nem érdekli.

2019. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

Nyugi, igazi lúzer vagy. XD

Én tanulok, dolgozok, utazgatok, sportolok és ezek mellett ott van a párom, akivel ezt teszem. És veled ellentétben én szeretem a partneremet, nem csak a lába közti részt.

De ez neked nyilván érthetetlen.

2019. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodj meg fiú ! Itt te vagy a legnagyobb lúzer !
2019. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem attól még senki nem lesz lúzer, hogy komoly kapcsolatot akar, én is arra vágyok. Habár azt hozzá kell tennem, hogy eddig, ha egy lánytól tényleg komolyat akartam, akkor elhajtott, lepattintott. Bezzeg azok a csajok, akikkel alig foglalkozom, azok nyomulnak rám, velük van szex, de én ezt nem jókedvemben teszem, hanem hát velük jön össze. Hiába vágyom komoly kapcsolatra, ha valakivel azt akarok, az sosem megy bele.
2019. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
És miért is zavar, ha valaki szerelmet és nem ágymelegítőt keres?
2019. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Valszeg igen, csak téged idegesít... de figyu, ha te csak kefélni akarsz, feltételezem előre tisztàzott szituban, stb.... akk tuképp mi bajod van...? De komolyan, nem értem...
2019. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Ezt kérdezd azoktól a "komolykapcsis" pasiktól, akiknek egy méggazdagabb, még okosabb pasi meghàgta a nőjét. Ja, hogy sokan nem tudnak róla... te jó ég, annyira naivak ezek a szerelmetes pasik.


A múltkori megbeszélésre az egyik bohóc elhozta a nőjét is, és nem vette észre azt, hogy előtte flörtöltem a csajàval, aki viszonozta is a dolgot. Jaaaaaaaaaj :D


Na mindegy, gyerekek nagyon gàzak vagytok. Na de én lépek mert pakolok. Hello.

2019. ápr. 22. 11:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!