Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok ehhez a döbbenetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a döbbenetes, sokkoló, szemfelnyitó videóról ahol kő keményen felfedik az igazságot a Tinder női egó növelő hatásáról, és arról hogy csak felső 10% férfiakra reagálnak még a csúnyák is?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BvqSWhiFDFY

Brutális mennyi igazság van benne. Szinte eláll az ember lélegzete amikor hallgatja, hogy mennyire így van.



2020. jún. 1. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mi ez a tinder mánia mostanában?
2020. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Egy olyan appba ahol csak a kulso szamit es az intelligenciat lehetetlen kofejezni, nem tudom mit varsz el...

Ez is csak simma kereslet/kinalat elven mukodik, ha egy not mindenki akar akkor valogathat, ha egy ferfit tobb no akar akkor o is valagathat, ha teged nem akar egy no se igy jartal...

2020. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Közzétette "hajbatúrós" fogdosós Nicholas Viktor. Nincs több kérdésem.
2020. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

Hát öcsém, nagyon más dolgokat tartunk lélegzetelállítónak, az már biztos :D

Ha neked az új volt, hogy a Tinder növeli sok esetben növeli az egót, akkor nem tudom, min fogsz még meglepődni. Az ég többnyire kék szokott lenni, az eső meg nedves.

2020. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom miért de te egy olyan férfi benyomását kelted, aki letölt egy rakás vírust a gépére, mert folyton rákattint az előugró szexhirdetésekre...
2020. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Előre is bocsánat a szexista válaszomért!

Szerintem az egész Pua undorító... Itt kB arról szól a videó h a nők milyen rosszak és megengedik maguknak a válogatást amit a férfiak is megtehetnenek de nem tesznek!

Szerintem ha arról beszel h lerontja az önbecsüléset és mindenkire rakattint akkor előtte se volt önbecsülése a férfinak.

Lényeg a videóból:

-Kevés találat nem szép nok

-A nők hozzaszoktak h a férfiak növelik az egojukat

-A nők azt hiszik megtehetik h vogatnak

-A férfiak minden 2.felre huznak

-Vadász uzemmod

-A nőknek túl nagy az önbecsülése férfiaknak túl kicsi.

De kérdem én szerintetek nincs összefüggésbe hogyha egy férfi minden nőt jobbra húz akkor nyilván a nőnek több találata lesz és megteheti hogy válogat akkor miért a nőt kell beállítani rossznak

2020. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
#6: Nincs olyan, hogy túl nagy önbecsülés. Ez maximum azoknak a szótárában létezik, akiket zavar, hogy akiknek szerintük az van, nem manipulálhatók könnyen, mert szerencsére már nem a "köszönöm, hogy élek" szemszögéből látja a világot és mindazt, ami abban benne foglaltatik. A tömeges, internalizált szolgalelkűségnek vége, drágaságom, ideje fölébredni, és kihúzni a kezedet a biliből, mert ez számotokra nem lesz jobb, csak rosszabb.
2020. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Leszarom a videot. A Tinderrol talaltam fantasztikus szexpartnereket, baratnom elettarsat, masik ferjet.

Lusta vagy kitartoan csinalni. Maradj le, tegyed.

2020. jún. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!