Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsek12 kérdése:

Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés

Én is látom hogy tömve van a fórum ehhez hasonló kérdésekkel, de én akkor sem bírtam megállni hogy ne gyarapítsam ezeknek a tömegét ;D .


De komolyra fordítva a szót, kevesebb mint fél év és már a húszat is betöltöm, és nem tetszem a lányoknak egyáltalán. Sokat gondolkoztam mi lehet ennek az oka, mert én tényleg nagyon igyekszem kedves, aranyos és jó fej lenni mindenkivel magam körül. Sokat járok bulizni, ahol mindig próbálok ismerkedni, de általában még mielőtt befejezném a bemutatkozást (és egy keresztnevet tényleg nem tart órákig elmondani) elhajtanak. Legutóbb például pont egy kifejezetten ismerkedős buliban voltam Pesten és utána szomorúan konstatáltam hogy az egész estéből az volt a legemlékezetesebb ahogy bejutottam, meg amikor elmentem onnan :( . Nem gondolnám hogy ennyire csúnya lennék :(. Igényesen, többnyire sportosan öltözködöm. Nincs tele pattanásokkal az egész arcom mert nagyon odafigyelek rá (most sajnos azért a melegben becsúszott egy olyan 10-15 a homlokomon, de már gyógyulnak). Szoktam edzeni, Street workout-ot hetente 3-4 alkalommal. Nem vagyok egy nagy izomtömeg, inkább szálkás vagyok, de nem csontsovány. 192 cm magas vagyok, szokták mondani hogy a koromnál 1-2 évvel fiatalabbnak nézek ki... Szóval nem érzem magam csúnyának na. Nem vagyok verekedős, agresszív, nem szoktam sokszor káromkodni. Színésznek készülök méghozzá elég komolyan. Már van egy kis színjátszó tapasztalatom is. Tudok egykerekű biciklizni, van saját autóm és nem olyan amit rejtegetni kéne. De a lányok nagyon nem kedvelnek, lehetőséget sem adnak hogy közeledjek feléjük. Ritkán állnak szóba velem, akkor is úgy mintha ciki lenne, pedig nem mondok nekik rosszat, és a beszédorgánumom sem riasztó, kedves és udvarias vagyok velük. Tinderen, meg ehhez hasonló oldalakon is próbálkozok nem sok sikerrel. Színjátszós révén elég magabiztos szoktam lenni, néha kicsit túl határozott. Tudom elég önfényezősen hat amit eddig írtam (és még nincs is vége :D) de csak próbálok részletes képet adni nektek. Amibe belefogok azt általában véghez is viszem, bármennyire nehéz is. Kivéve a lányokkal való kapcsolatom keresését :(. Ebben az egyben egy helyben topogok már évek óta. Sosem volt még kapcsolatom, és lány barátom sem igazán, pedig nagyon szeretek beszélgetni lányokkal bármiről, nem jövök zavarba. Csak nekem ilyen alkalom szökőévben egyszer ha adódik :( . Úgyhogy emiatt elég depressziós, pesszimista vagyok, de elfojtom. Csak a legjobb barátaim tudják hogy én nem az a higgadt, nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagyok aminek sokan látnak. Kérésre küldök fényképet ha úgy jobban a dolog mélyére tudtok látni. hátha mégis ronda vagyok:(



2020. jún. 2. 13:20
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
67%
A fellépéseden, a kommunikációdon kellene javítani elsősorban. Próbálj olyanokhoz csapódni, aki sikeres a nőknél és nézd meg hogy viselkedik és másold.
2020. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem itt más baj van. Ugyan én már nem vagyok fiatal, de emlékszem azokra a lányokra az én koromból, akik hű de menők voltak.


Na ezek a kérdezőt úgy elzavarják, mint a sicc. Ezek voltak, akik 16 évesen bikinifelsőben mentek diszkóba. Nekik a náluk jóval idősebb kidobó típusú pasik kellenek. Szerintem a kérdező ezeket fogja ki.


Próbálj inkább olyan helyen ismerkedni, ahol a te érdeklődési körödbe tartozó fiatalok vannak.

2020. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó! Igen ez így van ma is. Itt csak az a baj, hogy a férfi szemnek ezek a legizgatóbbak, mindenki a legszebb nőt szeretné. Azt meg azért illik tudni, hogy egy szép nővel nem kezd ki egy átlag halandó ember, ha jót akar magának. Ezek a nők egy felsőbb ligában játszanak, az ő igényeiket egy Jóskapista nem fogja kielégíteni. Felesleges. Mondjuk az megint más kérdés, hogy aki a neten a modell csajokat nézegeti, az hogy fog leállni egy 70kg-os bogár testű, szépnek nem mondható nővel. Na ekkor jön a sírás, hogy ő nem kell a (jó) nőknek. Az élet már csak iylen...
2020. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
39%

Elözö... hüjeségeket beszèlsz

.. kezdhetsz már csúnya nőkkel azok is válogatnak. Levittem a mércét randiztam csúnya nővel még annak is olyan igényei voltak.. meg önbizalom az volt. Legalább tükörbe nézett volna.

2020. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
70%

Én lánynak nagyon szép voltam, hosszú szőke haj, kék szem. Tipikus teltkarcsú testalkat. Ráadásul én pénzzel is tele voltam. Nem is tudtam mire költeni, mindenem megvolt, állandó fodrász, körmös, kozmetika, szóval karban voltam tartva. Mégis csak vagy a nagyon trógerek találtak be, vagy az, aki csak szórakozni akar. Pedig én sosem voltam közönséges. Állandóan elegáns ruhákban jártam, mintha mindig tárgyalásra mennék.


Utána megismerkedtem a férjemmel és megkérdeztem, hogy mi baja volt velem a férfiaknak. Azt mondta féltek tőlem. Nem csak azért, mert szép voltam, hanem mert intelligens és az ilyen nő elérhetetlen, ő is próba szerencse alapon jött.


Szóval azért ne gondoljátok, hogy minden nő annyit válogat meg stb. Hozzám hozzám se szóltak, pedig tanult voltam, nem ittam, nem cigiztem.


Annyi még, hogy a férjem szerint rengeteg méltóság van a tekintetemben és ezzel azt érzékeltetem másokkal, hogy jobb vagyok a világnál.


Viszont így jártam a legjobban, mert a világ legcsodálatosabb emberéhez és mentem hozzá :)


Előbb kérdezzétek mindig a nőket, utána ítéljetek. Lehet, hogy ők boldogok lennének, ha megszólítanátok őket.

2020. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
77%

Hű, kérdező, hát valami pedig biztos nem jó. Nem lehet, hogy érződik rajtad ez a görcsösség? Meg nem mindegy, milyen lányokhoz mész oda. Ha a plázacica 2.0 a célpont, akkor az lehet baj. És most véletlenül sem azt mondom, hogy akkor menj oda egy fogatlan csöveshez, de egy szolidabb, helyes, de nem bálkirálynő kinézetű lány lehet szívesebben fogadna.

Másfelől, ne nyomulj! Lehetsz határozott, legyél is, de az például engem is taszít, mikor valaki belemászik az aurámba és látom rajta, hogy majd' megveszik egy beszélgetésért. Próbálj meg lazább lenni és arra gondolni, hogy a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb biztos lesz valami aranyos lány! :)

2020. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
77%
25: Miért mennénk oda olyanhoz, akiről süt, hogy nem akar ismerkedni? Ez olyan, minthogy (normális) férfi nem csapja a szelet, ha látja, hogy jeggyűrűd van. Valami ilyesmi lehet, nem szeretjük a "fennhordja az orrát", vagy "ne szólj hozzám" nőket.
2020. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
7%

Már volt ugyan ez a kérdés!

Képet is küldtél privátba...

Rossz helyen keresed azt a nőt, ne bulikba meg ilyen helyeken keresgélj...

Amúgy, meg fiatal vagy még.

2020. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
60%
Hívd fel a távcsók doktort. :)
2020. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
2%
Mondd nekik h nem tetszem es nem jarsz velem, akkor bujj el a fold ala es halj meg egyedul.
2020. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!