Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsek12 kérdése:

Miért nem tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés

Én is látom hogy tömve van a fórum ehhez hasonló kérdésekkel, de én akkor sem bírtam megállni hogy ne gyarapítsam ezeknek a tömegét ;D .


De komolyra fordítva a szót, kevesebb mint fél év és már a húszat is betöltöm, és nem tetszem a lányoknak egyáltalán. Sokat gondolkoztam mi lehet ennek az oka, mert én tényleg nagyon igyekszem kedves, aranyos és jó fej lenni mindenkivel magam körül. Sokat járok bulizni, ahol mindig próbálok ismerkedni, de általában még mielőtt befejezném a bemutatkozást (és egy keresztnevet tényleg nem tart órákig elmondani) elhajtanak. Legutóbb például pont egy kifejezetten ismerkedős buliban voltam Pesten és utána szomorúan konstatáltam hogy az egész estéből az volt a legemlékezetesebb ahogy bejutottam, meg amikor elmentem onnan :( . Nem gondolnám hogy ennyire csúnya lennék :(. Igényesen, többnyire sportosan öltözködöm. Nincs tele pattanásokkal az egész arcom mert nagyon odafigyelek rá (most sajnos azért a melegben becsúszott egy olyan 10-15 a homlokomon, de már gyógyulnak). Szoktam edzeni, Street workout-ot hetente 3-4 alkalommal. Nem vagyok egy nagy izomtömeg, inkább szálkás vagyok, de nem csontsovány. 192 cm magas vagyok, szokták mondani hogy a koromnál 1-2 évvel fiatalabbnak nézek ki... Szóval nem érzem magam csúnyának na. Nem vagyok verekedős, agresszív, nem szoktam sokszor káromkodni. Színésznek készülök méghozzá elég komolyan. Már van egy kis színjátszó tapasztalatom is. Tudok egykerekű biciklizni, van saját autóm és nem olyan amit rejtegetni kéne. De a lányok nagyon nem kedvelnek, lehetőséget sem adnak hogy közeledjek feléjük. Ritkán állnak szóba velem, akkor is úgy mintha ciki lenne, pedig nem mondok nekik rosszat, és a beszédorgánumom sem riasztó, kedves és udvarias vagyok velük. Tinderen, meg ehhez hasonló oldalakon is próbálkozok nem sok sikerrel. Színjátszós révén elég magabiztos szoktam lenni, néha kicsit túl határozott. Tudom elég önfényezősen hat amit eddig írtam (és még nincs is vége :D) de csak próbálok részletes képet adni nektek. Amibe belefogok azt általában véghez is viszem, bármennyire nehéz is. Kivéve a lányokkal való kapcsolatom keresését :(. Ebben az egyben egy helyben topogok már évek óta. Sosem volt még kapcsolatom, és lány barátom sem igazán, pedig nagyon szeretek beszélgetni lányokkal bármiről, nem jövök zavarba. Csak nekem ilyen alkalom szökőévben egyszer ha adódik :( . Úgyhogy emiatt elég depressziós, pesszimista vagyok, de elfojtom. Csak a legjobb barátaim tudják hogy én nem az a higgadt, nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagyok aminek sokan látnak. Kérésre küldök fényképet ha úgy jobban a dolog mélyére tudtok látni. hátha mégis ronda vagyok:(



2020. jún. 2. 13:20
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
13%
Azért, mert te sem egy 185+ magas, kigyúrt, gazdag adonisz vagy, akire minden mai nő vágyik. :) De sebaj, xard le. Nézzél keresztül a sok beképzelt hercegnőn és legyél egyedül is boldog. :)
2020. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
71%

Küldhetsz képet magadról, ha gondolod..🙂 mondok véleményt.

23/l

2020. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
61%
Küldhetsz képet
2020. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
84%
19 vagy, mondjuk így is írhattad volna. A fél év múlva 20 leszek kicsit gyerekesen hangzik :). Azt is írtad hogy 2 évvel fiatalabbnak nézel ki, tehát kb 18 évesnek néznek. Lehet hogy ez a baj, talán a huszonévesek gyereknek néznek. A nők minimum korabeliekkel szeretnék kezdeni és idősebbekkel.
2020. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
64%
próbáltad már tinderen hogy jobbra húzol minden csajt, ha tetszik ha nem és megnézed kinek jöttél be? Amiylen csajok visszajelölnek, az a te szinted és lehet hogy nem jó csajoknál próbálkozol...
2020. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
26%
Bár régi kérdés,de ez érdekes dolog. Én 30éves vagyok. A korombeli csajonnak nem jövök be. Unalmas vagyok, a 35-40közti csajokkal egyszerüen megy a dolog. Olyan lazán flörtölök velük mintha csak a bevásárlólistát olvasnám. Náluk nem a külső a fontos,hanem az aki vagy..
2020. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
90%

Ehhez azért ismerni kellene téged. Mert simán lehet, hogy egyszerűen szerencsétlen vagy, de sok minden más is lehet.

- lehet, hogy büdös vagy, szájszagod, testszagod van

- lehet, hogy vonzódsz a flegma p...khoz, aztán hozzájuk mész oda, vagy csak a top 10/10-es insta libucikhoz, azok meg nyilván tudnak válogatni... vagy hogy az átlag felettieket nézed átlagosnak

- lehet, hogy kiül rád a görcsösség ismerkedés közben, nem jó a kisugárzásod

- lehet, hogy akkor mész oda jópofizni, amikor nem kellene (pl. ha látszik, hogy egy komolyabb beszélgezés közben mész oda hozzájuk)

- lehet, hogy nem kérdezed meg, hogy zavarod-e őket, és túlzottan nyomulsz, tolakodsz, beképzelt kisugárzásod van

- lehet, hogy tő, sok nőnél nyomulsz, aztán a 30. már látta, hogy előtte odamentél 29-hez, és nem akar a szamár lenni, aki csak akkor jó, ha nincs ló

szóval 1000 oka lehet.

2020. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
44%

Én se tetszem senkinek:(

18/F

2020. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
84%

“Csak a legjobb barátaim tudják hogy én nem az a higgadt, nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagyok aminek sokan látnak.“

Szerintem itt a kulcs. A nők ösztönösen kiszúrják, ha van valami furcsa a kisugárzásodban.

2021. febr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
56%
Mert ronda vagy?
2021. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!