Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők online társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők online társkeresőkön való elképesztő válogatóssága az oka annak, hogy egyre több az incel. Ennek ellenére a nők mégis szánalmasnak, nevetségesnek tartják az inceleket. Miért?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 11:00
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

#50 igen, én is értettem, ezért írtam hogy összefüggéstelenek, és ellentmondanak egymásnak. Ha nem értettem volna,akkor azt írtam volna hogy nem értem.


Ja, és még fossa is a szót feleslegesen.


Egyébként nem vagyok nő.

2020. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
52%
Melyik része összefüggéstelen? Hol van az összefüggéstelenség?
2020. aug. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
52%
Akor mégsem értetted nők fehér lovagja.
2020. aug. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
A fizetos holgyek jol jarnak ezzel.... Tehat kozvetve a nok valogatossaga (es az incel reteg kitermelese) porgeti a GDP-t :)
2020. aug. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

#52 példàk


3 tényezőről beszél de az 1 és a 3. tényező ugyanaz, csak a szófosás miatt ő sem veszi észre.


Egyik hozzászólásban még azt írja hogy az egyik fő probléma hogy nincs hobbija, a másikban meg azt tanácsolja hogy inkább legyen hobbid ha úgysem lehet nőd. Ez alapján a hobbik hiánya mégsem olyan lényeges.


A vagyon szerinte lehet jó, rossz, semleges, kontraproduktív


Hiába, ha mindent lefedsz, nagyot nem tévedhetsz, ellenben szófosás lesz tartalom nélkül.

2020. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

#55: Valóban elég fura a megfogalmazás, de az 1-es és a 3-as pont nem ugyanaz. Ugyanis az 1-es a béta, a leggyakoribb férfitípus, az emberek kedvelt vesszőparipája, hogy: "Ő se 180+/gazdag/izmos/jóképű/stb aztán mégis van nője/ráadásul milyen szép és okos nője."


A 3-as típus pedig az incel, aki egyetlen dologra vágyik: arra, hogy őszintén szeressék, őszintén vonzódjanak hozzá. És ezt nem kaphatja meg...


És valóban van a két halmazban közös metszet, de ez csak látszólagos (ellentétben például az MGTOW és incel esetében).


Ugyanis van a válogatós alfa, aki ugyan valóban bejönne x nőnek, de ő y-nál nem adja alább, nála pedig maximum béta lehet.


És van az egoista incel, aki azt hiszi bejönne x nőnek de óriásit téved, viszont ez sosem derül ki, mivel sosem hívta randira, csak a csaj szimplán kedves vele ő meg már túlspilázza mivel amúgy vele egy nő sem kedves. Az ilyenekből szokott kiderülni, hogy a csajnak van egy fogyatékos öccse és ezért extrém türelmes és toleráns a kirekesztettekkel, de valójában x éve van barátja és szeretik egymást.


Ez a kettő pedig látszólag hasonlíthat egymásra.


Illetve incelek között is van, aki az örök magányt elkerülendő megpróbál ár/érték arány alapján hideg racionalitással nőt keresni, ezért látszólag bétának tűnhet, itt viszont a különbség, hogy a béta ezt autopilot módban teszi, azaz sokszor meg sem kérdőjelezi amit csinál, követi a társadalmi elvárást, vagy tényleg annyira naiv, hogy elhiszi, hogy szereti őt a nő (az ilyenek szokták elhinni azt is, hogy a tévésorozatok szereplői igaziból élnek olyan életet és elkezdenek Izaurának gyűjteni vagy hogy azért született néger gyerekük mert a lány üknagyanyja az volt és ezt tudósok is bebizonyították hogy így lehetséges) az incel pedig mindent tudatosan csinál és mivel a nő irányából nem érzékel szerelmet, ezért úgy tekint a párkapcsolatra, mint egy hűségnyilatkozat nélküli előfizetésre. Amíg számára megéri, addig megtartja, de amint emelkedik a havidíj elképzelhető, hogy kihátrál belőle.


Nem írtam olyat, hogy az a fő probléma, ha nincs hobbi. Azt írtam, hogy a PUA anyagok mennek arra, hogy legyen valami olyan hobbid, ami által kapcsolódni tudsz a nőkhöz. Ergo. Ne a WoW, LoL meg makettépítés legyen, hanem mondjuk motorozás, autótuning, stb. mert nagyobb eséllyel leszel vonzó a HOBBID KAPCSÁN a nőknek. De nem garancia semmire, csak a merítési kör lesz nagyobb, illetve másféle emberekből tevődik össze.


Például kopasz kigyúrt csávóként nagyobb esélyed lesz edzőtermekben és strandokon, mint anime/manga rajongói találkozókon, mert az ottani lányoknak te túl durva küllemű vagy.


De fordítva, csupasz csigatestű gizda Beatles hajú kölyökképű srácként meg az edzőtermekben röhögnek körbe vagy próbálnak kokszal felpumpálni, mert alkatilag sosem leszel Schwarzenegger, a dús hajad miatt meg hátulról azt hiszik rólad, hogy egy fejletlen testű tinilány vagy.


Viszont anime/manga rajongói találkozókon simán lehet, hogy kapásból beléd szeret egy csaj, mert hasonlítasz valami elcseszett anime karakterre és még cosplay jelmez sem kell hozzá csak nagyanyád kötött pulcsija meg a Beatles haj.


Remélem így példával szemléltetve már érthető, hogy hogy értettem és az esélyeket is nagyjából le tudod szűrni. De azért megpróbálom megtámogatni másik példával:


Ha elefántnak születtél nagyon rosszul fogod érezni magad az óceán közepén, szinte biztosan alacsonyak lesznek a túlélési esélyeid. De ettől még ha selejt, beteges, genetikai hulladék elefántnak születtél, akkor a valódi élettereden sincs sok esélyed szaporodni. Ellenben fogságnak, ha kapsz magad mellé egy nőstényt, lehet, hogy egy idő után viszket majd neki az elefántpunci és mivel te vagy az egyetlen hím, így rád fanyalodik.


Szóval nincs semmilyen "hobbi mindenek felett", egyszerűen annyi, hogy egy plusz lehetőség a sok közül. De ezért hoztam fel Charles Mansont is, hogy mennyire marginális jelentősége van. A legtöbb ember negatív személynek tartja őt, mégis volt még 80 éves korában is 26 éves nő, aki szerelmes volt belé.


A vagyonos részt meg szintén kéretik értő olvasással újraolvasni és értelmezni. Arra próbáltam célozni, hogy a "pénz nem minden, de jó ha van". Illetve "sok problémát nem megold, hanem felnagyít, ha nincs meg a megfelelő gondolkodásmód"


Illetve teljesen más kontextusban értettem, avagy sok olyan látens incel van, aki a vagyoni előnyei és az ebből fakadó szocializációja miatt a mai napig úgy gondolja, hogy őt őszintén, szerelemmel szereti a párja.


Tovább megyek: sok olyan nő is van, aki a szocializációjából adódóan nem is tudja, hogy amit érez a másik iránt az szerelem vagy csak szeretet/megszokás. Ezek a nők szoktak meghülyülni, ha sok év után betoppan a "nagy ő", aki sokszor lehet tényleg egy kirohadt fogú pocakos burkoló, földöntúli spirituális mágnesként úgy fog vonzódni hozzá a csaj, hogy hirtelen el is felejti az akár fiatal Alain Delon külsejű férjét.


Na ebben az esetben értendő az, hogy a vagyon kontraproduktív, mert lehet, hogy anélkül az illető teljesen másképp szocializálódott volna és nem megy bele egy házasságba fiatalon, vakon, ahol most csúnya válás lesz a vége és a vagyonmegosztáson is a nő fog nyerni.

2020. okt. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
#55 erre idehánysz még több felesleges szócséplést.
2020. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
75%
Minden embernek joga van úgy válogatni ,ahogy kedve tartja,akkor is ha az incel nyomorékok a s.ggüket verik a földhöz .
2020. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%

Egy baj van az egésszel. Magyarországon az incel-nek bélyegzett embereknek semmi közük nincs a valódi INCEL-ekhez. Ma itt mindenkit, aki nem tetszik vagy akivel nem egyezik a vélemény, azt incelnek neveznek. Ez itt egy degradáló szitokszó lett, teljesen elveszítve eredeti és valós jelentéstartalmát. Kezdve a legalapvetőbb dologgal. Incel az, aki annak vallja magát. Mivel egy külső szemlélő nem ismeri a másik ember életét, így fogalma sincs róla, hogy az illetőnek volt-e már barátnője, volt-e már része szexuális együttlétben valakivel, stb - így nem tudja eldönteni, hogy valóban az.

Ne keverjük össze a dolgokat, más az, ha valaki antiszociális, már az, ha valaki zárkózottabb vagy nehezen kommunikál, más az ha valaki valóban incel.

2020. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
#59 egyrészt igazad van, az incelezés hamar erőkelül mikor valakinek elfogynak az érvei (már ha voltak egyáltalán), de vannak olyanok is, akik már rendszeresen kiírják az éketkoruk/nemük után hogy incel. Illetve legalább egy ilyen van. Hogy tudja-e mi az, az már más kérdés.
2020. dec. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!