Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a férfi aki elképesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki elképesztő összeget, havi nettó 3-4 millió forintot keres, azzal már 100% hogy járnátok? Legyen az akármilyen ronda is?

Figyelt kérdés

Igaz, ezt külföldön (Svájcban) keresi meg, de lakhatásra sem kell költenie, mert azt is a cég fizeti. Egy ilyen férfira a nők általában úgy buknak mint a legyek a szarra, mert minden nő valamilyen szinten (ösztönösen, amit nem tud kontrollálni) a pénzes pasikra bukik.

Egy ilyen férfival már látatlanban is járnátok és lefeküdnétek vele? Egyszerűen ennyi pénz az már felülmúlja a külsőségekkel szembeni elvárásaitokat?


2019. aug. 18. 13:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Dehogyis. A külső nekem ezerszer fontosabb, mint a pénz.
2019. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
54%

Svájcban nem számít egyáltalán kiemelkedő fizetésnek. Több, mint az átlag, de nem sokkal.

Mintha hazánkban 400 nettót keresnél kb. Amivel semmi extra nem vagy.

2019. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%

Hát most nem azért, de ha nő lennél, te is inkább a sikeres emberekre buknál, mint a putritelepi észlényekre, nem?


Amúgy tőlem kereshet ennyit, ha ronda, nem járnék vele. Vannak jóképű gazdagok is :D Persze ahhoz a nőnek is kell hozni egy szintet, ez egy adok-kapok játék.

2019. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Én azt még mindig nem értem, hogy nekem ebből hogy lesz pénz. A pasi ennyit keres. Ez tényleg jó, én is akarok ennyit keresni. Vagy az ilyen pasik fizetést adnak a nőjüknek? Egyrészt megalázó, másrészt elképzelni nem tudom, hogy ezt ne kelljen másképp törleszteni.
2019. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
52%

#2

Én éltem Svájcban és havi 3-4 millió(10-14 ezer frank) ott is átlag feletti kategória. Mint itthon az 1 milliós nettó fizu kb, sőt ha lakhatásért nem kell fizetnie, akkor még annál is jobb.

2019. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
23%
Kettes, te nagyon buta vagy...
2019. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a logikát a kérdésben. A fazon ketes 3-4 milliót, bűnronda, de lefekszem vele. Ebből nekem hogy lesz pénz? Kifizet? Vagy mire gindolsu, Kérdező?
2019. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%

Nem járnék.

Eleve számomra végtelenül taszító, ha valaki a pénzével akar megnyerni magának másokat, másfelől a külsőn nem lehet változtatni, míg több pénz keresésére mindig van lehetőség.


L

2019. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nekem nem fontos ilyen szinten a pénz, hogy olyan emberrel legyek, akitől fizikailag irtózom. Nekem fontos az, hogy én is élvezzem a szexet és vonzódjak a páromhoz.
2019. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok eladó.
2019. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!