Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképesztően jóképű lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképesztően jóképű lennék?

Figyelt kérdés

Társkeresőn már az első nap egy tucat "match"-em volt, több csaj is rám írt. Az egyik 21 éves egész jó csaj azt írta, hogy "Szia :)", majd hozzáférést kért a privát képeimhez, majd öt perc múlva írta, hogy "Ne haragudj, hagylak Szia", mintha megsértődött volna, egy 21 éves szép vékony csaj.

Itt meg azt olvasom, hogy sokaknak milyen nehéz társkeresőn ismerkedni, meg senki sem ír vissza, nincsenek matchek.

Akkor ezek szerint én qrva jó pasi vagyok?


2017. jún. 15. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a leveledből lejött a fotóid után a csaj is elköszönt!


Ok, legyél optimista, hátha neked bejön, de ne szálljon el az agyad!

Mindenki ismerkedni szeretne, rád írnak, aztán tovább állnak. Az első napokban ez várható lesz, aztán majd csökken az érdeklődés.

2017. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nem. Csak a beállított profil képed lehet érdekes, de a valóság csak egy "ne haragudj, inkább hagylak"-ra elég.


Az egód viszont tényleg ijesztő.

2017. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
vagy csak kíváncsi volt a többi képedre.
2017. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Öhhh....megnézte a többi képed és lelépett? Te meg ebből azt szűrted le hogy qrva jó pasi vagy? Hát ez cuki. Én is kérek az önbizalmadból :D :D
2017. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen te biztosan qrva jó pasi vagy! De majd azért akkor jelentsd csak ki ezt magadról, ha már egy csomó nő is így gondolta...tudod az élet az más, mint társkereső...
2017. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyi eszed van...

Szerinted ,miért rázott le ,mert ilyen jó pasi vagy vagy mi??! Ostoba. Mily naív vagy te

2017. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező a "ne haragudj, hagylak"-ot nem úgy értelmezte hogy a lánynak nem tetszett, hanem úgy, hogy ő annyira jó pasi hogy a csaj konkrétan megijedt, rosszul érezte magát amiért egy ilyen jó pasira írt, ezért inkább lelécelt....:DDDDDDDDD Nagyon jó! Ha árulni lehetne az önbizalmat, ez a fiú dús gazdag lenne! De ha a butaságot árulni lehetne akkor is!
2017. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy marketing cégnél fél éven belül osztályvezető lennél. ✌👍
2017. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jaaaa! Az a 21 éves ! Ismerem. Pont akkor küldtem neki egy képet a farkamról és elment röhögni. Nyugi. Jó pasi vagy :D

30/f

2017. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
csak egy kibszott nagy egoista, aki gondolom, ott is mutogatja magát. Ez meg általában bejön, mint az, ha a kanoknak egy átlagos csak kitolja a pcsáját. Nekem is van rengeteg matchem, mert viszonylag sokoldalúak a képeim és jó a leírásom. Ettől függetlenül nem hiszem magam istennőnek és csinálok magamból komplett hülyét gyk-n egy ilyen kérdéssel.
2017. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!