Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti itt mit értetek pocsék fizetés alatt, hogy ha mehgalljatok pl randin, hogy mit dolgozik vagy mennyit keres az ember, akkor rögtön beindul az agyatokban az állj, ennek az egésznek vége dolog?

Figyelt kérdés
És most ne az 50-es alkoholista nettó 60 at kereső Józsi bácsit mondjuk. Persze ők is vannak sok 100 ezren, sőt most már, hogy 70 ezerrel nőt a munkanélküliek száma, most újra közmunkás ország leszünk (hurrá). De maradjunk a realitások talaján. Őszintén. Mindenkit fel fogok pontozni.
2020. jún. 3. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem már eleve fura h meg csak randiztok, tehát még össze sem jöttetek és mégis az a kérdés h ki mennyit keres? Oké, érdeklődik az ember h mit dolgozik a másik, nade h mennyit keres?! Nekem ez felfoghatatlan. 8 évig voltam kapcsolatban, mégsem tudtam h mennyit keres a párom. Csak megközelítőleg. Ugyanis semmi közös más ember fizetesehez. Meg párkapcsolatban sem. Lehet érte megkovezni.
2020. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Ez attól is függ, hogy hány éves az illető, mióta van a szakmában.

Én nőként befejezem az orvosit, kezdőként jó néhány évig nettó 170e lesz a fizetésem, ami valjuk be nem túl sok. Nyilván idővel ez lesz jobb is.

Kezdőként abszolút belefér ez, én teljesen megértem, viszont ha valaki pl: 5-10 éve már a szakmájában van, akkor ahhoz mérten növekedjen a fizetés.

Ha 26 éves és nettó 170E a fizetése oké, nem gond, kezdőként ennyi, viszont ha 35 évesen is még 170E keres 10 év munkatapasztalattal, az fura.

150E alatt az pocsék fizetés.

25N

2020. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

1. Számú valaszom:

Ha hozzám viszonyítva keres sokkalkevessebbet, akkor nem biztos mert késöbbiekben biztos lenne ebből konfliktus. Szóval olyannal randiznék akivel hasonló az anyagi színvonalunk.



2. Számú valaszom:

Erre nehéz válaszolni,mivel egy diplomás ember (pl. Kutatással foglalkozó) is és egy 8 általánossal rendelkező is kereshet hasonlóan. Az elöbbivel valszeg randiznék, az utóbbival szerintem nem, és nem a pénz miatt, hanem mert a "tudástára" valszeg kissebb mint az enyém, és nem igazán találnánk közös tényezőt, ami mindkettőnket érdekel. (Persze ha rácáfol és amúgy értelmes csak úgy alakult az élete ,hogy csak idáig jutott iskola terén, akkor igen).

2020. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Ez lehet, hogy az én szegénységi bizonyítványom, de nekem halvány gőzöm sincs egyes szakmák/munkák átlagfizetéseiről. De őszintén. A saját területemen nyilván valamennyire képben vagyok, meg a legközelebbi barátaimmal, családdal is párszor beszéltünk erről nagy általánosságban, szóval így a közvetlen környezetemben lévők igen kis számú mintájából ki tudok indulni egy-egy munka átlagfizetését tekintve, de azért az kevés, hogy megmondjam egy randin, hogy mennyit keres mondjuk egy tetőfedő. Vagy egy orvos, akinek van magánrendelése is. Vagy egy tanár, aki szokott tartani különórákat. Vagy úgy bárki.


És randin, ismerkedésnél nem fogok rákérdezni a fizetésre. A konkrét számok akkor lesznek érdekesek és relevánsak, amikor már közös háztartásba költözünk, de az meg bőven nem a randizás időszaka alatt van. Szóval ami miatt instant berekeszteném a dolgot, az néhány olyan munka, ami számomra elfogadhatatlan (akár elvi okokból- pl vágóhídi dolgozó-, akár gyakorlati szempontokból- pl kamionos aki heteket tölt külföldön). De ez teljesen független a fizetéstől.


Amúgy, hogy a fő kérdésedre válaszoljak: Budapesten 200 nettó alatti fizetés elég pocsék, vidéken nem tudom, de ott is azért a 150 nettót mondanám azért.

2020. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem a fizetésén, hanem a mentalitásán múlik. Ha bölcsészként keres 150-et és azzal ő elvan, nekem okés. Ha azért keres 150-et, mert szarra sem vitte az életben, csak kialkudott egy kisegítő melót, amit 12 órában tol, akkor inkább hagyjuk.
2020. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
200 alatt szar fizetes minden. (Budapesten.) Nem tudom, milyen fajta kapcsolatot lehetne elkepzelni valakivel, aki ennyit sem keres :(
2020. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ment a zöld
2020. jún. 3. 21:52
 8/20 anonim ***** válasza:

Soha egy randimon sem beszéltünk a fizetéseinkről.


Vagyis pont a legutóbbi találkozón, ahol egy volt kollégával voltam sétálni és mindketten hamar tisztáztuk, hogy nem lesz köztünk semmi, megkérdeztem kíváncsiságból, hogy ő mennyit kapott a cégnél, mielőtt felmondott, hasonló munkakörben, mint az enyém. Hát, sokkal többet..Szóval érdekes infó volt legalább, de nem a pasizás miatt.

2020. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek.


Soha de soha nem kérdezte még egy nő sem, hogy mennyit keresek.


Egészen addig míg össze nem költöztünk.


Látod, hogy milyen körülmények között él valaki, azt azért tudod hol dolgozik, és, hogy ápolt e. És, hogy ételből mit engedhet meg.


Az számít, hogy kettőtöknek legyen annyi pénzetek, hogy jól tudjátok érezni magatokat.


Nekem egy a lényeg! Egyedül is meg tudjon élni, ne éhezzen legyen keresete, ki tudja fizetni a számláit.

2020. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

A 200 ezret kb keresse meg és tudjon bánni a pénzével! Ha lehet legyen megtakarítása(ez csak pozitív, a saját házra kell az önerő).

Évi egy külföldi nyaralás nekem kell és emgedhesse meg magának.

N27

2020. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!