Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti itt mit értetek pocsék fizetés alatt, hogy ha mehgalljatok pl randin, hogy mit dolgozik vagy mennyit keres az ember, akkor rögtön beindul az agyatokban az állj, ennek az egésznek vége dolog?

Figyelt kérdés
És most ne az 50-es alkoholista nettó 60 at kereső Józsi bácsit mondjuk. Persze ők is vannak sok 100 ezren, sőt most már, hogy 70 ezerrel nőt a munkanélküliek száma, most újra közmunkás ország leszünk (hurrá). De maradjunk a realitások talaján. Őszintén. Mindenkit fel fogok pontozni.
2020. jún. 3. 19:54
1 2
 11/20 Sunshinedoll ***** válasza:

Én még egy pasimat se kérdeztem meg, mennyit keresett, csak halvány fogalmam volt róla.

Egy 600e ft-os fizetéssel is lehet valaki olyan mentalitású, hogy az utolsó fillérig elveri a pénzét, indokolatlanul nagy lábon és életszínvonalon él, h-lyeségeket vásárolgat és csak a látszatért vesz meg menőnek számító cuccokat, félretett vagyona, megtakarítása meg nincsen. Illetve 200 ezer forintos fizetéssel is igyekezhet az ember félretenni amennyit tud.

2020. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen, hogy valakit alig ismerek még, de máris a fizetésről van szó. Biztos engem neveltek régimódinak, de nagy fokú illetlenségnek tartom valakitől megkérdezni, hogy mennyit keres. Még baráti körben vagy tágabb családi körben is, nemhogy egy félig idegentől...

Pocsék fizetés alatt azt értem, amit általában a társadalom is ért: tehát pl. szerintem a tanároknak pocsék fizetésük van. Mert egyetemi végzettséggel egy nagyon felelős munkát végeznek és ehhez mérten megalázó, amit fizet az állam érte. De ez nem jelenti azt, hogy ne jönnék össze tanárral (nekem is van tanári diplomám). Nem a fizetés határozza meg az embert. A munkája, hivatása már sokkal inkább.

2020. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha más tartja el úgy, hogy már nem diák, azért az elég szánalmas. Minden más mondhatni áthidalható, a sajat dolgaimhoz meg amúgy is a saját pénztárcám használom.
2020. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De pl tanár ismerősöm pl 30 évesen keresnek 175 nettót+ majdnem mind osztályfőnök is (+28 ezer ft a pótlés), és mind benne van mindenféle pályázatban, amiből még havi 50-100 ezer mindnek befolyik a suliból. Aztán a legtöbb (biosz, kémia, nyelv, ének, matek) este folytatja különórákkal. 6 tanárt ismerek, mind ezt mondták.
2020. jún. 4. 17:35
 15/20 A kérdező kommentje:
Aki meg nem ad külön órát, az koliban nevelőtanár pluszban. Nem féltem őket, csak sajnáltatják magukat, ahogy tudom és tapasztalom.
2020. jún. 4. 17:37
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

A a párom vállakozó. Kb 1 milliót keres. Én könyvelő vagyok és 400 ezer megvan.


Azt hiszem ha férfiakról van szó, akkor 500 ezer alatt alkalmatlan családot alapítani vele. Mert nem akarja senki hogy a gyerek majd ne kapjon meg mindent ami szükséges a nevelésre és a boldog családi környezet kialakításához.

2020. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"De pl tanár ismerősöm pl 30 évesen keresnek 175 nettót+ majdnem mind osztályfőnök is (+28 ezer ft a pótlés), és mind benne van mindenféle pályázatban, amiből még havi 50-100 ezer mindnek befolyik a suliból."

Ok, leszámítva azt, hogy kíváncsi lennék, hogy a pályázati pénzt milyen formában vágja zsebre, a nettó 175 ezer nagyon kevés és megalázó egy egyetemi diplomával rendelkező, értelmiségi, felelős munkát végző embernek. Én nem kerestem anno ennyit sem, ofő sem voltam és nem olyan tantárgyat tanítottam, amiből jöttek volna különórára.

Azt aláírom, tényleg sokszor sajnáltatják magukat a semmiért, nem véletlenül hagytam ott a pályát én is, mert nem bírtam azonosulni ezzel a hozzáállással, de valóban magasabb bért érdemelnének. Más országokban magasabb a társadalmi megbecsültségük és a bérük is ezzel együtt.

2020. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ugye a diplomás átlagbér 62%-át keresik a tanárok és joggal próbálnak meg mindent (60%-os bérfejlesztést kértek, és kaptak helyette 10 et, ellenben a vezetők 100%-ot kapnak h befogják a beosztottak száját), de sajnos birkák. Mármint a pdsz nem áll ki magáért, nem sztrájkol, csak szövegel. így nem lehet normál bért kialkudni. Édesanyám tanárnő, azért mondom ezeket.
2020. jún. 8. 14:46
 19/20 A kérdező kommentje:

hogy a pályázati pénzt milyen formában vágja zsebre


Édesanyám benne van egy több hátrányos helyzetű programban, pl útravaló. Van 3-3 gyereke, az havonta 6x12 ezer pluszban.

2020. jún. 8. 14:48
 20/20 A kérdező kommentje:
nem egy több, hanem több.
2020. jún. 8. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!