Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több olyan 30 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több olyan 30 feletti nőt láttok, ismertek, akik már régóta egyedül vannak és nem találják a párjukat mert irreális elvárásaik vannak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 15:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Két ilyen nőt ismerek a többszázból.
2020. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, szerintem aki akarja az megtalálja a párját. De azért ismerek pár lányt aki egyedül van, viszont nálunk inkább a furcsaságuk az oka mint az elvárásaik.
2020. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek ilyet.
2020. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én korosztályom, de így nem jut eszembe senki
2020. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Savlekotő ***** válasza:
100%
Sokan örülnek az egyedüllétnek,nincs macera,elszámoltatás sorolhatnám,mai kapcsolatok zöme lakhatási érdek,szex köré hazudott rizsa,persze hogy inkább egyedül lesznek mint fosban hogy legyen valakijük..
2020. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

Én rengeteget, de ha nem is hetente, 2-3 hetente azért elmennek a csajokkal bulikázni.


Bár inkább az a jellemzőbb, hogy van párjuk, akikkel nagyon rossz együtt, de szeretik őt, ezért nem hagyják el, helyette inkább kirúgnak a hámból időnként.


Bár ez Budapest, vidéken biztos más lehet a helyzet.

2020. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%

Tudom le leszek pontozva, de a szakmai gyakorlati helyemen egy kis bankfiókban egyetlen 30 feletti nő volt, 40 évesen gyermektelenül, évek óta kapcsolat nélkül. Együtt ebédeltünk és mesélte az okokat, hogy szerinte mik miatt nincs férje, gyereke. Kicsit önáltatás volt az egész, látszott hogy nagyon eltelt a feje felett az idő. Huszonévesen magáról sem tudott, csak barátok, buli, lakott Pesten is, de aztán visszaköltözött a szülővárosába, egy-két rosszul sikerült kapcsolat és bumm, így lett a Chocapic (így lett hirtelen 40.)


Egyszer a városunk magas és nagydarab alpolgármesterére mondta, hogy neki lenne a férje, máskor a középkorú vállalkozó csávóra, aki bejött ügyintézni. Kemény.

24/F

2020. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
11%
Igen.
2020. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


"neki lenne a férje"


Helyett neki lenne a felesége.

2020. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!