Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha 26 évesen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 26 évesen az öregedéstől félek? Főleg hogy nem fogok tudni fiatal nőkkel ismerkedni.

Figyelt kérdés

Randiztam egy 21 éves lánnyal, aki mesélte, hogy azért szakított fél év után az előző barátjával, mert a férfi 33 éves volt, de 27-nek hazudta magát és kiderült. De mondta is, hogy nem csak a hazugság volt a baj, mert ő nem akarna komolyat egy harmincas férfitól. Ettől kicsit összeszorult a gyomrom, mert azért durván a 20-25 éves nők tetszenek a legjobban és azt hittem legalább 35 éves korig reális hogy max 25-28 éves nőkkel tud ismerkedni az ember, ha akar. Nem ismerem azt a csávót, vagy hogy mennyire hazug máskülönben, mennyire csinálta ezt tudatosan, de kemény belegondolni, hogyha igazat mond, akkor még ezt a fél évet sem kapja meg ettől a lánytól.


A szüleim közt is 13 év van és jól megvannak, de a nagyszüleim közt is 10 volt és jól megvoltak egész életükben.

Ez most bocsássátok meg, tudom hogy kicsit irracionális félelem, mert lehet nem csak egy csaj véleménye számít, lehet vannak nők, akiknek belefér a 10 év korkülönbség, de ennek a lánynak ez a mondata most mégis nagy hatással volt rám.

26/F



2020. jún. 5. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Normális. Mondjuk az viszont nem normális, hogy azért mert a szüleid és nagyszüleid között sok volt a korkülönbség, más párokat már észre sem veszel, ahol viszont nincsen, vagy fordítva van valamennyi, és ők is boldogok.
2020. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Ezért kell sportolni, és főleg pénzt keresni!

Ha lóvé van, akkor 60 évesen is lecummant egy tini.

2020. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a fiatal (20-25 éves) férfi ismerőseim meg arról panaszkodnak hogy a csajok az idősebb pasikat szeretik. Nekem is 10 évvel idősebb a barátom.

Abszolút irracionális a félelmed.

22L

2020. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Kissé korai. közel a 40-enhez már filózhatsz ezen.


Nekem mindig 5-8-10 évvel fiatalabb barátnőim voltak.

most már sajnos 35/f

2020. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne stresszeljél, majd lesz egy szép, kedves barátnőd, akivel majd boldogan éltek, meg családot is alapíthattok , meg minden. Szóval ne ezen, ne az életkoron filozofálj. Ne aggódj, majd alakul szépen minden. De ne ezen , ne életkorokon rugózzál. Majd ha 6 évvel fiatalabb barátnőd lesz, akkor annyi lesz, ha 3 évvel idősebb lesz; akkor annyi lesz. Ne akard már így előre meghatározni, hogy kibe szeretsz bele.
2020. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Biztos mindig lesz, akinek kellesz.

Nekem 20-on túl mindig is max velem egykorú pasi jöhetett szóba, de nem mindenki én...

2020. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, én 32 évesen egy 23 éves lánnyal jártam annó és 30 nak mondtam magam. Mikort kiderült, hogy 32 múltam, akkor került az első szeg a koporsómba, aztán meg is csalt.
2020. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát én 22 vagyok, de te a 26 éveddel így is már a felső határt súrolod nálam.
2020. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok 25-29 éves srácok között nézelődök (tehát 2-6 év).
2020. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen jogos a félelmed. Manapság más világot élünk, a nők annyi férfi közül válogathatnak, hogy a legtöbb +/- 3-4 évekre szűkíti az életkorlimitet.


Ahol meg az életkorlimit tág, ott más miatt nem fogsz labdába rúgni. Például sok fiatal lányt a stabil egzisztencia vonz egy 30-as férfiban.

2020. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!