Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az idő múlásával, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az idő múlásával, ha a társkeresésben sikertelenek, miért nem értékelik át a preferenciáikat?

Figyelt kérdés

Férfi társaimon azt látom, hogy évről évre lentebb adják az eredeti, helyenként nyilván túlzó igényeiket egy tényleges, tartós párkapcsolat érdekében.

Nem, nem jönnek össze bányarémekkel, de immáron pl elfogadják, ha a csajon több a felesleg, nem sportol, nincs hobbija, nem olyan szép arcra, keveset de dohányzik, nem tud főzni, etc.


Ugyan így a közeledést a női oldalon nem látom, akiknek 5 éve nem felelt meg senki, annak ma sem. Ennyire gőgösek vagy ennyire jó egyedül lenni?


Szerintem optimális esetben a "piac" mindenkit beáraz, jó esetben az ember fejleszti magát az évek során bizonyos mértékben, részben racionalizálja az igényeit és végül elér egy olyan szintre amikor megelégedetten tud párt találni magának.



2020. jún. 6. 09:45
A kérdező szavazást indított:
Ennyire gőgösek és irracionálisak
Ígyis kielégítik az alapvető vágyaikat, több meg nincs
Valójában nem akarnak tartós párkapcsolatot, a családot a nők teremtik bullshit
Elég nekik a macska
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akinek az a fontosabb, hogy legyen valakije, családja, az elfogadóbbá válhat, aki meg ismeri már önmagát, hogy mivel nem tud együtt élni (pl. ha már megégette magát), az inkább egyedül marad. És persze kalkuláld bele, hogy a társkeresés húspiaca nagyon más világ (életkorra, végzettségre, miegymásra szűrsz), mint amikor élőben találkozol valakivel és mikor jót beszélgetsz vele és megtetszik, pl. még azt sem tudod, foglalt-e, dohányzik-e vagy van-e diplomája és mi a vallása és akar-e gyereket.
2020. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

"Ugyan így a közeledést a női oldalon nem látom, akiknek 5 éve nem felelt meg senki, annak ma sem. Ennyire gőgösek vagy ennyire jó egyedül lenni?"


Én nem ezt tapasztalom. Minden nő elkel, kivéve a tényleg csúnyákat. Némelyik viszont nem tud senki mellett sem megmaradni. Minimum dugtársa mindegyiknek van.

2020. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Azok akik tényleg akarnak kapcsolatot, átértékelik. Persze nem úgy kommunikálják, hogy "lastminute akció, leárazva, értékcsökkent...", továbbra is valódi társra vágynak és nem érik be olyannal, aki nem megfelelő, csak mivel már ők sem azt tudják nyújtani, amit 20 évesen, így nem is azt várják el a másiktól sem. Bizonyos dolgokban többet, másokban kevesebbet.
2020. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Szóval visszautasított egy nő, aki szerinted túl sokra tartja magát, és most meg vagy sértődve?


Amúgy a fene járna olyan pasival, aki azért van a nővel, mert leadta az igényeit.

2020. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező te most beteg vagy és otthon lábadozol, vagy miért írsz ki minden nap 5 majdnem ugyanolyan kérdést? "piac" :))) Ok, el is dőlt miért vagy te egyedül és miért nem felelsz meg senkinek. Ha a legeslegjobb pasi ilyen szöveggel jönne mint amit te nyomatsz napok óta, még ő is max olyan nőnek kellene aki se magyarul se angolul nem tud, se semmilyen nyelven ahogy te kommunikálsz. Bár még akkor se mert a hangodon és fejeden is látszik ez az undormány világlátás biztosan.
2020. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a piac mindenkit beáraz. Engem pl. egy olyan szintre, hogy ahelyett még mindig inkább az egyedüllét, pedig ennyi év után (6) már nagyon rosszul viselem. Én ugyanis bányarém vagyok, személyiségre sem egy nagy durranás, ennek megfelelően el lehet képzelni, milyen férfiaknak kellenék...
2020. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A férfi társaid, akik leadták az igényeiket, most élettársra, családra leltek, házasok? Vagy értsem úgy, hogy beérik azzal, hogy átlagos lányokkal dugnak, akiket idōnként cserélgetnek?

Eközben a “gőgös nō” éppen ezért utasít vissza bárkit, mert bízalmatlan, nem tudja, hogy kiben bízhat meg, melyik férfiban lelhet igazi társra, vagy apára, és puszta szexért nem fogja beérni egy jött-ment férfival, aki leadta az igényeit, hogy jusson punci.

2020. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha valakivel megtalálod a közös hangot, esetleg azt a +-t amit keresel, akkor elfogadod így is az illetőt. Ráadásul a legtöbb dolgon amit felsoroltal lehet változtatni, ezek nálam sem kizáró okok. Neked miért fáj az ha egy nőnek 5 éve nincs párja?
2020. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éve egyedül vagyok, és egyáltalán nem azért, mert gőgös lennék, hanem mert mindenáron nem kell kapcsolat. Nincsenek irreális elvárásaim, nyilvánvaló, hogy egy kapcsolatban sok mindenben alkalmazkodni kell a másikhoz, de ezt már csak azt követően, hogy az alapvető elvekben, gondolkodásban egyezünk. Ebből viszont nem engedek. Ha ez nincs meg köztem és a férfi között, akkor feleslegesnek tartanám, hogy kapcsolatba kezdjek vele, mert akkor tényleg a szánalmas verzió lennék, hogy azért van mellettem valaki, hogy legyen. Na ez nem én vagyok, ennél jobban és nyugodtabban élem az életem egyedül.
2020. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Jo egyedul lenni, nem osztozkodok senkivel igy tobb penzem marad. Eleg a macska:)
2020. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!