Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha valakinek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valakinek még felnőttként is vannak preferenciái a külsőt illetően?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az "ideált" legkésőbb 14 évesen ki kéne nőni.

Viszont mindigis a hosszú hajú, szőke, kék szemű férfiak tetszettek, ha mondjuk filmet nézek/könyvet, és az egyik karakter ez a típus, automatikusan ő lesz a szimpatikusabb elsőre.

Az összes eddigi kapcsolataim közül csak a jelenlegi páromnak van hosszú haja, bár volt neki rövid is a kapcsolatunk alatt, most vállig ér. (Nem miattam növesztette meg, fiatalon derékig ért, aztán levággatta rövidre, majd rájött, hogy jobban tetszik magának is hosszabbal, így meghagyta vállig)

Illetve egyedül neki van kék szeme.


Tetszettek sötét hajú, sötét szemű férfiak is az évek során, de valahogy mindig jobban felfigyeltem azokra, a szőkékre, ill világosabb hajúakra.


Viszont azt vettem észre, ha a fériaknak vannak ilyen elképzelései a külsőt illetően (tehát "legyen nagymellű, szőke, babaarcú" vagy "legyen alacsony, barna hajú, pici mellű") azt jobban elnézik, mintha a nő mondja, legyen "ilyen és ilyen"


2019. máj. 3. 11:17
 1/9 A kérdező kommentje:
*levágatta
2019. máj. 3. 11:18
 2/9 A kérdező kommentje:

-azokra


(siettem)

2019. máj. 3. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Van barátod, akkor egészen pontosan miért is számít ez?


"Viszont azt vettem észre, ha a fériaknak vannak ilyen elképzelései a külsőt illetően (tehát "legyen nagymellű, szőke, babaarcú" vagy "legyen alacsony, barna hajú, pici mellű") azt jobban elnézik, mintha a nő mondja, legyen "ilyen és ilyen""

Hol? Manapság a csapból is az folyik, hogy a nők fogadják el magukat (body positivism), és megérdemlik a tökéletes férfit. Ez meg is látszik a preferenciákon, a nőknek sokkal uniformabb az ízlése a külső terén, mint a férfiaknak. De ez a te példádból is átjön.

2019. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tehát ha van párom, akkor nem írhatok ide, éértem....


Uniformabb? Mi? Hol?

Nem hinném, hogy minden második nő az általam leírt férfitípust preferálja (vagy legalábbis, nem ezt tapasztalom).

2019. máj. 3. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért néznék el??

Mindenki azzal jön össze, aki külsőre is tetszik.

Mindegy nő, vagy férfi az illető. Ez természetes dolog.

Az másik dolog, hogy az elképzelt ideálon kívül, másba is bele tud szeretni az ember.

2019. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. A vonzalomhoz egyszerűen kell a külső is. Senki nem nézi rossz szemmel, ha van ideálod. Valaki nagyon félrevezetett.
2019. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem normális. Annak semmi értelme ha olyannal jössz össze akinek a külsője nem fog meg. Úgy is kijött volna ez évek során.
2019. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Peter_mota ***** válasza:
A tesóm pont így néz ki , én meg azt hittem ez a kombináció fura :)
2019. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennél a fürdővizem mélyebb.
2019. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!