Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az idő múlásával, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az idő múlásával, ha a társkeresésben sikertelenek, miért nem értékelik át a preferenciáikat?

Figyelt kérdés

Férfi társaimon azt látom, hogy évről évre lentebb adják az eredeti, helyenként nyilván túlzó igényeiket egy tényleges, tartós párkapcsolat érdekében.

Nem, nem jönnek össze bányarémekkel, de immáron pl elfogadják, ha a csajon több a felesleg, nem sportol, nincs hobbija, nem olyan szép arcra, keveset de dohányzik, nem tud főzni, etc.


Ugyan így a közeledést a női oldalon nem látom, akiknek 5 éve nem felelt meg senki, annak ma sem. Ennyire gőgösek vagy ennyire jó egyedül lenni?


Szerintem optimális esetben a "piac" mindenkit beáraz, jó esetben az ember fejleszti magát az évek során bizonyos mértékben, részben racionalizálja az igényeit és végül elér egy olyan szintre amikor megelégedetten tud párt találni magának.



2020. jún. 6. 09:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Ja es nyugodtabb eletem van sokkal, mar lassan 3 eve szingli vagyok, aminek orulok. Utolso voltam. 24/L
2020. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
A túlzó elvárásokat mindenképpen átértékelik a nők is, pl. már nem baj, ha nem olyan jóképű, nem kidolgozott a teste, van rajta felesleg stb. Vagy felétek csak a jóképű, kigyúrt, gazdag, tökéletes férfiaknak van nője? Én látok sok ronda pasit is nővel.
2020. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Illetve van még egy opció: saját magán igyekszik javítani, hogy sikeresebb legyen a társkeresésben. Fogyás, sport, sminkelés, haj megnövesztése, nőies ruhák stb. ebben sokat segítenek. Én ezt fogom tenni.
2020. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

A férfiaknak egy idő után mindegy csak luk legyen! Mi nők igényesebbek vagyunk! Sajnálom ha neked ez új információ.


Nem magasak az igényeink, de aki nem ugorja meg az így járt. És később - igen 40 évesen sem fogjuk leadni az igényeket. Akkor majd jöhetnek a cicák.

2020. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az önálló idősebb nőknek már nem magasak az igényeik, hogy hogy nézzen ki, csak legyen szimpatikus és ugyanolyan szinten, azaz minimum egyenrangú, mint ők maguk - pl. egzisztenciálisan, egészségileg, érdeklődésben, értékrendben, vallásban... egyezzenek. Mert egyszerűen évekig kísérletezgetve lelkizni már nem fér bele, megmenteni, vagy hogy legyen otthon (még) egy gyerekük, akire főzni-mosni kell, már nem éri meg, és kiszolgáltatva sem akarnak lenni valami erőfölénykedő mellett. A szex viszont ezekhez képest (és nem a libidó miatt) egyre hátrébb szerepel (tisztelet a kivételnek, akiknek nem társ kell, csak elég néha némi futó kaland). A férfiaknak viszont mivel még eléggé elöl van a sorrendben, ezért minden mást hajlamosabbak lejjebb adni, de ettől az még nem jófejség.
2020. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

39 éves férfiként már vagy 2 éve szeretnék családot alapítani. Az elvárásom annyi, hogy legyen meg a szimpátia a hölgy felé, illetve passzoljunk az ágyban. Ennyi. Nem mondanám magam a legrondábbnak, mert nem kevés kapcsolatom volt, illetve most is tetszem olyan hölgyeknek, akik (sajnos Murphy törvénye alapján) pont nem az eseteim.Futással tartom magam kondícióban, így kövér sem vagyok.

Az viszont kellemetlen meglepetés számomra, hogy a mostani 30-as nők (akikkel találkozgattam illetve találkozgatok) még mindig minimum 10 féle elvárást támasztanak velem szemben. Amilyen kérdésektől le szoktam menni hídba már az elő vagy második találkozón:

-mennyit keresel?

-autód van?

-lakásod van?

-melyik külföldi országba szeretsz járni nyaralni?

-miért nem gyúrsz?

----x----x---x----x----x---xxx---->szóval anya jelöltet találni (legalább is nekem) nem könnyű

2020. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!