Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 év alatti nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 év alatti nők miért olyan válogatósak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Az válogat aki megteheti. Nyilván ez csak azt zavarja, aki nem engedheti meg magának.
2020. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Tévképzet alapján azt hiszi megteheti. Valójában vagy ostobák vagy kielégíti az igényeiket az az évi néhány dugás jóképű fazonokkal.
2020. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem alapvetően mindenkinek vannak elvárásai és nem jönne össze akárkivel. Ezzel nincs is probléma. Mindenki válogat valamilyen szinten.

A jelenlegi barátom előtt három srác próbálkozott be komolyabban, de egyikükkel sem lett semmi, mert "válogattam". Mert nem elégedtem meg a 100 kg-os alkattal, ha én ügyelek az enyémre, és nem elégszem meg a négy fal közötti semmittevéssel, ha én aktív vagyok.

Azt mindenki maga döntse el, hogy mit keres a másikban és milyen nem elégszik meg. Vagy olyan társat talál, akivel igazán szeret együtt lenni, mert tényleg szeretik egymást és nem "ha nincs ló, jó szamár" elven jöttek össze, vagy egyedül marad, mert csak elvár és válogat, de ő maga nem tud nyújtani semmit.

23/L

2020. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Megtehetem.Ha nem így lenne,akkor se állnék össze az első jöttmenttel.Jóképűvel és csúnyával is dugtam már,és nem korlátozom magam évi pár alkalomra.
2020. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert megtehetem.
2020. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Miért állapodnék meg egy szarral, ha pasi nélkül is van ezer jobb dolgom, mint egy fogyatékos trógert tolerálni? Ha normális kapcsolatom nem lehet, inkább ölöm azt az energiát is tanulásba, sportba, munkába, az jobban megéri, mint egy gyökeret babusgatni, akinél egy darab kavics iránt is több érdeklődést találok.
2020. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Mindegyik írja, hogy megteheti. De jót fognak majd röhögni rajtuk, ha ezek a nő kivénhedt 35 éves ripacsok lesznek és a kityának sem fognak majd kelleni, vagy elváltak lesznek 2 purdéval a nyakukban. Majd akkor esnek 10 emeletet a magas lóról. De várom már ezt a pillanatot, nem fogom visszatartani magam és kacagni fogok rajtuk (mint sokan mások is). Ez a fennkölt hangnem vérlázító, ami itt megy,, mert megtehetem". Beteg szutykok.
2020. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha én magamra igényes vagyok és rendszeres sportolok.. akkor megtehetem hogy kiválogatom a jelentkezők közül azt, aki hozzam való! A dagadt lúzerek keressék a saját típusukat.
2020. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, cicám, reménykedj csak... Megtehettem, hogy válogatok és jót választottam. Kimaxoltam a tanulmányaimat, a szingli szórakozásaimat, elkezdtem egy normális felnőtt életet, megtaláltam magam és a hobbijaimat, aztán 27 évesen összeházasodtam a megfelelővel. Ennyit értek ti, aki 20-22 évesen be akartok húzni a csőbe. Lóf..sz a seggetekbe.


Egy huszonéves ember akkor legyen kapcsolatban, ha minden procikájával azt akarja, ne pedig azért, hogy legyen neki. Huszonévesen kell meglépni, a jó lehetőségeket, tanulni, belerázódni a felnőtt életbe, hogy ne legyen fos meg kiszolgáltatott az ember élete 40 évesen. Nem pedig brét szopkodni és a nem megfelelő mellett tölteni el éveket, abba ölve energiát, ami fölösleges.

2020. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es, és ha most fiatalon összeállnak egy olyan pasival, aki nem is jön be nekik, akkor mennyivel lesz jobb nekik 35 évesen? Elvesztegették a fiatalkorukat. Egyébként én 35 fölött vagyok, mindig is válogatós voltam, ezért is élek most normális házasságban, mert nem álltam össze az első jöttmentel.
2020. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!