Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 év alatti nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 év alatti nők miért olyan válogatósak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 14:14
1 2
 11/16 Savlekotő ***** válasza:
77%

Mert inkább marad egyedül mint egy szamarat válasszon ló helyett,vagy egy szar alkoholista nőverő ,vagy fogyatékos selejttel szívjon. A selejt réteg miért nem egymást közt mazsolázik?

70F

2020. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki megteheti, van, aki nem, de még az utóbbiak is számukra vonzó és hozzájuk illőnek érzett párt szeretnének. Az más kérdés, hogy nekik jó eséllyel nem lesz, de ettől még ugyanúgy nincs sok értelme belekezdeniük valami alapból sz.rba, mint azoknak, akik megtehetik, hogy válogatnak. A megalkuvás ideje nem 30 alatt van szerintem, hanem amikor már nehezebb, esetleg kiszolgáltatottabb állapot az egyedülállóság, és ez olyan 50-60 fölött lehet.
2020. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vagyok válogatós. Inkább a pasikon tapasztaltam ezt. 18L
2020. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
36 éves vagyok,röhöghetsz nyugodtan.Igaz van párom,de válogathatok,mert mindig van jelentkező.
2020. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert még olyanok sincsenek mint a régi paraszt emberek, akik ismerték az idő járását is, a fiatal nők még a múlását sem.
2020. jún. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mennyi hulladék, élen a seg.gnyaló magát 70-nek hazudó kisfiúval.
2020. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!