Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság csak a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság csak a tökéletes férfi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem, akinek van esze tudja hogy senki sem tökéletes
2020. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Igen, de számukra az a tökéletes, aki külsejét és anyagi helyzetét tekintve az. Akkor már úgyis tökéletesnek látják belsőre is.
2020. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen lehet hogy sokuknak(nem mindenkinek) ez kell de nem kapják meg. Mert olyan nincs hogy tökéletes férfi, mindenkiben van hiba, és nem lehet mindenkinek megfelelni. Ezért nincsen tökéletes férfi. Meg tökéletes nő sem. Szóval hogyha a világon jelenleg mindenkinek tökéletes férfi/nő kéne és nem adná lentebb az igényeit akkor hidd el, nem lenne gond a túlnépesedéssel, csak mondom.
2020. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig is a számomra (!) "tökéletes" férfit kerestem és meg is találtam.
2020. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2020. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Kerdezo, a tokeletes ferfi szubjektiv.

Szamodra ki a tokeletes ferfi? Utana tudok valaszolni, mert szamomra tuti, hogy mas a tokeletes ferfi, mint szamodra.

2020. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
5 nyilvánvalóan troll poszt, de ez a kérdés sem ér többet.
2020. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes férfi, ahogy tökéletes nő sincs.
2020. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát márpedig szerintem mindenki azt választja, ha teheti, aki az elképzeléseinek, elvárásainak leginkább megfelel- mondhatni tökéletes. Ez nem egy objektív "tökéletes", mert nyilván az a férfi, aki Julcsinak tökéletes, nekem lehet, hogy marhára nem az, bármelyik tulajdonságát tekintve, míg a férjem, aki számomra bőségesen kimeríti a tökéletes férfi fogalmát, értelemszerűen az exeinek, illetve sok más millió nőnek nem volt/nem lenne tökéletes. Minden nőnek egyedi elképzelései és vágyai, prioritásai vannak, így mindenkinek más lesz a "tökéletes", de értelemszerűen mindenki azt az egy személyt keresi, aki ennek a fogalomnak leginkább megfelel. Nemtől függetlenül is, megjegyzem. Máskülönben "megalkuvás"-nak hívjuk a jelenséget, és általános nézet szerint ez egy negatív dolog.
2020. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A számukra elérhetőek közül akarják a legjobbat. Manapság ez azért nehéz a férfinak, mert van internet. Az elérhető srácok köre pedig brutálisan kitágult. Emiatt egy átlag lány esetén is több tíz emberrel kell versengj, hogy téged válasszon...
2020. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!