Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire problémás az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire problémás az, ha a nő jelentősen gazdagabb, mint a férfi?

Figyelt kérdés
Egy cégnél dolgozom, és az egyik partner egy nagyon csinos harmincas hölgy. Mindig fülig érő szájjal, integetve köszön. Komolyan megfordult a fejemben, hogy kicsit jobban megpróbálnék ismerkedni vele. Meglehetősen karakán nő.
ápr. 30. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Ha a nőnek nem probléma akkor nincs gond.
ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Később nem ronthatja ez meg a kapcsolatot? Nem feltétlenül vele, úgy általában?
ápr. 30. 19:14
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Készüljenek fel, hogy minden ismerős cseszegetni fogja őket, mert "ez így nincsen jól", kiváltképp a nő szülei, mert "a lányuk jobbat érdemel". Anyós - ha van - tuti sárkány lesz, a legrosszabb fajtából.


A többi férfi azért fogja csesztetni a párost, hogy lecsapjanak a nőre ("milyen dolog mán, hogy egy ilyen csóré kis pöcs van vele"), a nők pedig valami olyasmit adnak majd elő, hogy "ne érjed mán be ennyivel, neked több jár!!!")

ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
A nőket szokta zavarni, nekem férfiként mind1, ha gazadagabb sem kell hogy eltartson engem, eddig is megoldottam ezután is meg fogom.
ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítod, kérlek! Mennyire jelentősen? Nálam kb. 1,5-szeres bevételtöbblet a lélektani határ a Hölgy javára. 36 F
ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon ronda a nő, akkor mondjuk a "nép" elfogadja, mondván "megdolgozik a pénzéért" a faszi, vagy "hát, valamit valamiért".


A szomszéd városban van is ilyen páros, ahol a nő tényleg nagyon ronda (de gazdag), a csávó pedig úgy '96 környéke óta nem is dolgozik, mert a felesége eltartja. "Valamit valamiért" ugye. "szerencsére" annyira egocentrikus a faszi, hogy nem is érdekli a felesége külseje, csak a sajátja.

ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát, BMW SUV-je van, úgyhogy eléggé szignifikáns különbség.:D


6: na, azt már nem venné be a gyomrom, hogy egész életemben a nő tartson el.

ápr. 30. 20:14
 8/23 anonim ***** válasza:
20:14 20 év feletti Németországból behozott? :D
ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Akkor ki sem írtam volna a kérdést.
ápr. 30. 20:21
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ahhoz is komoly egzisztencia kell fenntartani... :D Én szurkolok Nektek!
ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!