Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el ezeket a negatív dolgokat a lánynak?

Figyelt kérdés

Bocsássatok meg, egy kicsit hosszú lesz, de kérlek szánjátok rá az időtöket, és segítsetek nekem!


Nos, megismertem egy lányt, aki szimpatikus nekem, bejelöltem már facebookon, még nem sokat beszéltünk, de elvileg én nagyon tetszem neki.

(25 éves férfi vagyok)


Azt mondta, hogy jelenleg dolgozik, majd este fele beszélünk telefonon, akkor lesz ideje.


És az a problémám nekem, hogy sok dolog van velem kapcsolatban, ami negatív, nem jó, és nem biztos hogy ezeket a dolgaimat ő eltudja majd fogadni.

Mert ugye annyi a mai világba nem elég, hogy tetszek egy lánynak, ennél több kell...


Elmondom, hogy mik ezek a negatív dolgok velem kapcsolatban:


-Nem fejeztem be a középiskolát, nincs érettségim, jelenleg egy egy egyszerű betanított munkát végzek. De a jövőben tervezem az érettségit megcsinálni, illetve egyetemre szeretnék majd menni, ez az egyik fő célom az életben.


-A másik hogy nincs még jogosítványom, nem próbálkoztam még vele, ezt idén még szeretném elkezdeni. Egyszerűen nem érdekelt a vezetés, illetve szeretek busszal járni mindenhova.


Ez a két dolog, ami nagyon zavar engem. Viszont ennek azért vannak pozitív oldalai is, mivel 18 éves korom óta dolgozom, szerintem nagyon sok pénzügyi megtakarításom van, de nyilván erről nem fogok beszélni neki, csak annyit mondok hogy 18 éves korom óta dolgozom.


Igazából amiért nagyon szorongok, mert ez a lány egyetemista, értelmiségi (most csinálja az MSc diplomáját), és természetesen megértem és elfogadom, hogyha ezeket megtudja, utána kiábrándul belőlem és csalódott lesz, és már nem is szeretne velem ismerkedni.


Úgyhogy nem tudom, hogy hogy mondjam el neki, mert én szégyellem ezt az egészet, még a hangom is elgyengül mikor erről kell beszélni...


Kérlek segítsetek. Köszönöm!


2020. jún. 8. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megfelelően intelligensnek tart, ha beszél veled és tetszel neki. Normális embernél ez számít, nem a végzettség. Ha emiatt elutasít, akkor amúgy sem érte volna meg vele kezdeni.
2020. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem ezzel indítanék, de 1-2 hét után azért mond el neki. A jogsi szerintem nem érdekes, de az, hogy 25 évesen is még mindig csak terv az érettségi, elég nagy baj. Főleg, ha még egyetemet is tervezel. Nehéz lesz munka mellett (tudom, mert én is így csináltam).
2020. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lenne akadály, ha tetszenél :)
2020. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyos vagy. 😊
2020. jún. 8. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én párom is mesterdiplomás, amikor megismerkedtünk nekem sem volt érettségim. Borzasztóan szégyelltem. Igaz csak matekból nem volt meg, de neki nem mertem elmondani, ezért titokban, estin megcsináltam egy tanév alatt. Azt momdtam neki, hogy gyerekekre vigyázok, amit amúgy is szoktam munka után.
2020. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz értelmes, és ez számít. Emiatt meg ne feszülj, te is mindig csináltál valamit, vannak terveid, megtakarításaid jövőre nezve ez nagyon jo :)
2020. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!