Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Az alábbi negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az alábbi negatív dolgokat figyelembe véve mennyi az esélyem 30 előtt egy barátnőre?

Figyelt kérdés

Csak röviden magamról: Legjobb esetben 26 évesen diplomázok úgy, hogy már az érettségi óta folyamatosan tanulok (idén leszek 24). Sosem voltam még minimális intim (ölelés) viszonyban sem csajjal, egy barátom sincs és sehova nem járok szórakozni/kikapcsolódni. Külsőre úgy nézek ki, mint egy 14 éves kisiskolás és ha ez nem lenne elég még introvertált is vagyok, ráadásul semmilyen érdeklődési köröm sincs a világon. Annyi pozitívumom van, hogy legalább jogosítvánnyal rendelkezek, de már egy éve nem vezettem. xD Ja és természetesen egy fillérem sincs.

Szerintem egy life coach-okból, pszichológusokból és pua mesterekből álló dream team-nek is kihívás lenne az én problémám. :P

De azért kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre.



2017. febr. 28. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Kamu
2017. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha kibújsz a csigaházadból, elmész egy egyetemi bulira és kb. 2 óra múlva egy csaj ágyában lehetsz a koliban. Ha nincs külsőre valami szörnyű nagy hibád.
2017. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a kisiskolás képű fiúk, szerintem semmi gond nincsen veled, csak te fújod fel.


Légy egy kicsit nyitottabb! 24N

2017. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Csak kamuzik.Az összes kifogást, amit a sok egyedülálló felhozott most felsorolta.Nehogy elhigyjétek már
2017. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Hazudj még... plízz!


Kezdjük ott, hogy egyetemen/főiskolán vagy valamilyen szakon. Azt nem szereted?

Én informatikus vagyok, és mindent ellehet adni, mint ha valami csodálatos dolog lenne.

pl.: Én úgy élem meg a programozást, mint ahogy a szobrász faragja ki a mesterművét gondos tervezéssel és mozdulatokkal.


Az alapvető problémád a gondolkodási paradigmád. Ezen kellene alakítanod.


Amúgy eléggé hasonlítasz rám. :D Mivel én se járok szórakozni, introvertált és elég csendes vagyok. :) A lényeg, hogy lépj ki a komfortzónádból és szokj hozzá a kellemetlen helyzetekhez. Onnantól egyszerűbb lesz a dolog.


Minden félelmed egy indokolatlan félelem.

2017. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Esély mindenre van,kérdés hogy mennyi.

Én hasonló vagyok hozzád,annyi a különbség hogy én eljárok ismerősökkel bulizni is néha,meg beszélgetni csajokkal is már lassan 1 éve újra aktívan.

Attól még ugyanúgy sehol nem tartok a nőkkel,ahogyan Te sem.

Mert bizony ahhoz jóképűnek kéne születni,ez van.Néhány legalább már szóba áll velem,bár inkább csak a külföldi csajok,és ők is csak amíg segítség kell nekik.A magyar csajok is max. eddig,de ők még flegmák is.


Pénzem is van,meghívnám őket bármire,de hiába.

Nem ezen múlik semmi,látod hiába járok el bármerre,hiába beszélgetek velük,semmire nem megyek vele.

Ugyanúgy lekoccolnak,elkerülnek,kinevetnek.

2017. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Még után is 0.
2017. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*Még 30 után is 0.
2017. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is kamu, vagy a kérdező összeszedte és felnagyította az összes negatív tulajdonságát.

Ha mégsem kamu, akkor mivel ennyire pontosan szembesülsz ezekkel, amin lehet, azon változtass, amin nem, azt meg engedd el, és készen állsz a párkeresésre egy kicsit nagyobb önbizalommal.

annak viszont valami oka van,hogy 30 éves korodra lesz diplomád! azért ha folyamatosan tanultál már régen a kezedben kellene lennie!

2017. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Menj el társastáncra, ott meg tudsz fogni lányokat.
2017. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!