Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akiknek pattanásos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek pattanásos az arcuk, ti hogy dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés

Nekem férfiként nem igazán megy, érdekel a másik nem hogy van ezzel.

És most olyan pattanásról beszélek, amivel nem igazán lehet mit kezdeni, mert van ilyen sajnos. Szóval az ilyen praktikákat hagyjuk, meg tanácsokat azzal kapcsolatosan, hogyan lehetne szebb a bőröm.:D



#Ragyásselejt
2020. jún. 8. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet feldolgozni. Az én bőröm egy rémálom. Hiperérzékeny, semmit nem visel el magán. A legkisebb napsütéstől rákvörösre ég. Tocsog a zsírban, minden lecsorog róla. Csupa ragya, heg és hiperpigmentáció. Ja, én nyertem ám rosaceát is mellé. El lehet képzelni... Nyilván ennek megfelelően vagyok "sikeres" a férfiaknál. Ha életem végéig betartanék egy brutális, élhetetlen diétát, akkor talán(!) javulna. Nekem ez nem fér bele. Igyekszem elfogadni, hogy emiatt (is) én már egyedül maradok. Ragyatanya nőkkel és férfiakkal ugyanis csak borzalmas férfiak és nők hajlandóak foglalkozni...
2020. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Képzeld el, hogy én még erre a brutális, tarthatatlan diétára is rászántam magam, és több mint egy évig tartottam eredménytelenül.
2020. jún. 8. 18:10
 3/13 anonim ***** válasza:
1%
Igen, itt van az oldalon mindenki, aki a levegőtől hízik, biológiailag képtelen izmot építeni, és most jön a bőr is... semmi nem senki hibája.
2020. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, ami létezik, azt én kipróbáltam annak érdekében, hogy jobb legyen.
2020. jún. 8. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Roacuttan/sotret terápia is volt?
2020. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 "Örülök", hogy ezt megosztottad, így legalább beigazolódott a sejtésem, hogy az önsanyargatás sem feltétlenül vezet eredményre.

Egyébként minden elismerésem, nekem olyan szintű "rácsavarodás" mellett, ami ehhez kell (mindenmentesség, számolgatás, időpontok tartása stb.), egyszerűen nem maradt volna semmi kapacitásom az élet többi területére, ezért (is) tartom élhetetlennek. (#1 voltam)

2020. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem roaccutan sem segitett, kb 20-23eve van mindig pattanasom, talan leginkabb akkor volt jo amikor paleoztam, de pajzsmirigyproblemaim is vannak, tuti kozrejatszik.

Oszinten? Elengedtem, plane miota uj munkahelyre kerultem es latom mennyire durva is lehetne (egyes kolleganoke csunyabb) es ok kenik ra a vastag vakolatot, amire en sosem lennek kepes.

A ferfiakat akiknek tetszettem egyebkent sosem zavarta. Ferjem is igy ismert meg es fogadott el es tulkeppen nem rohad a fejem:))) 38N

2020. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A roa egy elég gyilkos cucc, én azt nem ajánlgatnám...
2020. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!:)


Tudom, Kerdezo, hogy irtad, nem kersz tanacsokat, de hatha masoknak (vagy akar neked is:)) hasznos lehetnek a kovetkezok.


Nekem rettenetesen csunya borom volt. Es hosszu hosszu evek alatt tudtam minimalizalni a pattanasaimat. Nekem “closed comedo”kkal volt tele a fejem es ezek a termekek mentettek meg:

- the ordinary marka: 1% retinol in squalane + hylauronic acid

- cerave: zsiros borre a gel lemosojuk es a szalicilsavas hidratalo

- a physiogel markaju hidratalo

2020. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#5, Persze, hogy volt, egyből azzal jön minden bőrgyógyász, aztán ha mondod, hogy már próbáltad, de nem jött be, annyit mondanak,egyszer csak elmúlik.

#6 Különösebben nem okozott problemát, mert gyerekkorom óta versenyszerűen sportolok és figyelek az étrendemre, így annyira sok mindent nem kellett megváltozatnom az életemben.

2020. jún. 8. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!