Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as szingli korosztály, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as szingli korosztály, ti fejben hogyan dolgozzátok fel az idő múlását és azt, hogy egyre öregebbek vagytok, egyre kevesebb az esélyetek a pártalálásra?

Figyelt kérdés
Én 34 vagyok, férfi. De egyre rosszabbul élek meg mindent. Átlagos diplomás vagyok, nem vagyok kimagasló a szakterületemen, se nem keresek 4-500 ezreket h kényelmesen élhessek. csak átlagot. Mindig melléfogtam párválasztásnál, volt 6 párom, de ebből 4 ig megcsalt, műásik kettő meg csak,,pótlék" volt. Olyan soha nem volt, hogí viszont szeressük egymást. 2 éve ezért nem is próbálkozok. Azt már nem is mondom, hogy anyám állandóan szapul, hogy mikor keresek már párt, hogy legyen gyerekem (csak éppen azok a nők, akik normálisak, átlagosak és nekem tetszenek, azoknak én nem jövök be), a környezetem is mindig kérdi, látszik rajtuk, hogy azt hiszik meleg vagyok. Az idő meg rohan, 20 on évesen tettem mindenre magasról, 30 felett viszont keserves az élet egyedül. Ti hogy élitek ezt meg 30 asok?
2020. márc. 17. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 vagyok, elvalt, de azt gondolom, nem reménytelen meg, hogy találjak pasit magamnak, ha szükségét erzem.
2020. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Én azt nehezen,hogy nincs gyerekem. Abba úgy érzem, belepusztulok. Pár nélkül tök jól elvagyok. Csak azért, hogy legyen, nem tartok. Ha viszont szerelembe esek, akkor jó párban, de csak + egy ember nem kell, attól meg is őrülnék. Magát az öregedést nem kell feldolgoznom, mert az nem egy trauma, hanem természetes dolog. Mindenkivel ez történik, kivéve, ha meghal.Na, most akkor melyik a jobb?😀

Én már 38 vagyok egyébként és nő.

2020. márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Te agyban vagy öreg! Ezen gondolkozz el!
2020. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm, aki 55 évesen találta meg az igazit. :) Ezzel nem azt mondom, hogy nektek is eddig fog tartani, csak hogy még ha kisebb is az esély, sosincs késő!
2020. márc. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
A normàlis, àtlagos nem jön be, és két éve nem is próbàlkozol... Hàt akkor sok szerencsét kívànok a hosszan tartó egyedülléthez!
2020. márc. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
4-500 diplomásan, 10 ev munka után boven az atlag. Sokan sokkal fiatalabban tobbet keresnek. Ez egy. Kettő. Harmincas férfiként kb 15tol 30ig minden nő ledobja a bugyiját neked ha csak kozepesen jol menedzseled a dolgaid. A fele legalabb komoly kapcsolatot is akarna. Kapd ossze magad es kezdj el ismerkedni, mert a benazasnal nincs rosszabb strategia.
2020. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jól. Bár ez a vírushelyzet megakasztja a terveimet, de nem igen érdekel, hogy lesz e párom vagy sem.
2020. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Én egyelőre jól vagyok (33N). Tavaly váltam el, majdnem egy éve vagyok egyedül. Az elmúlt időszak nekem a lelki felépülésről szólt, illetve az életem átalakításáról.

Néha eszembe szokott jutni, hogy nagyon szalad az idő én meg egyedül vagyok, de nem pánikolok, bízom benne, hogy találok megfelelő párt magamnak. Nem görcsölök, nem siettetem a dolgokat, egyszerűen csak élem az életemet és a jó dolgokra koncentrálok.


A leírásod alapján kicsit depressziósnak tűnsz. Próbáld meg átgondolni az életedet, a volt kapcsolataidat, fordíts időt az önismereted fejlesztésére és meglásd, hogy meglesz a gyümölcse.

2020. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 29 leszek (nő), de kizárt, hogy bármi változzon addig, szóval részemről: eddig sem volt esélyem, nincs hová drasztikusan csökkennie.

Én a 45-50 fölötti időszaktól félek, szerintem akkor már nehezebb egyedül. A családtagjaid, a rokonaid egyre idősebbek, hanyatlik az egészségük, elmennek... A saját korosztályodba tartozók kapcsolatban, családban élnek. Nagyon magadra tudsz maradni, és ha bármi van, könnyen lehet, hogy senki sem lesz a világon, akire számíthatnál, mindennel egyedül nézel szembe. Szerintem ekkor igazán kemény és keserves. A 30-as években talán ez még nem annyira van így.

2020. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem rágódok az öregedésen. Ez az élet természetes velejárója, ami mindenkit érint. Párt pedig nem keresek, jól megvagyok egyedülállóként. 34/F
2020. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!