Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szomorúan tapasztalom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Szomorúan tapasztalom, hogy itt, Magyarországon nagyon nehéz barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Na szóval, nagyon nehéz barátnőt találni, igaz társat, feleséget meg főleg, olyan ez itt mint, a lottó nyeremény, főleg az átlagos kinézetű, csendesebb-szolídabb, netán szegényebb pasiknak kilátástalan ez a helyzetük, ez ugye tény, és való.


De most van olyan ország ahol nem ennyire válogatósak a nők? Például az ázsiai országokban is így van nagy átlagba? Ott nen nézik ennyire a külsőségeket? Például a japán nők nem a külsőt, és a jólétet nézik egy japán férfiba, mint az európai fehér nők nagy átlagba? Menyire könnyebb egy ázsiai férfinek barátnőt találni? Például egy japán fiúnak? Nem, félreértés ne essék nem akarok ez miatt kimenni ázsiába (habár lehet jobban járnánk) csak érdekel a dolog. Az ázsiai nők is így működnek nagy részben ment magyar (fehér) nők?


2020. jún. 8. 21:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%

Szomorúan tapasztalom, hogy itt Magyarországon nehéz őszinte, normális férfit találni. De most van olyan ország, ahol nem ennyire a r*bancokra hajtanak a férfiak? :D

amint megadod a választ a kérdésemre, te is megfogod kapni a tiédre

2020. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%
Hogy érted, hogy "így működnek"? Hogy szeretnének-e vonzódni a párjukhoz, vagy kussban tűrik, ahogy a csontszáraz puncijukba tömöd magad?
2020. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

Annyira bírom ezt a nyavalygást. Most is a nők a hibásak, amiért te nem vagy elég jó.

Ez annyira szánalmas.


F

2020. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%

Japánban van a legtöbb olyan férfi és nő, aki még 20 éves kor fölött is szűz.


Vannak legendák arról, hogy fehér férfiként átlagos testmagassággal jobb vagy az ottani lányoknál, de szerintem ez kamu.


Egyébként én abban hiszek, amit itt írtak már néhányan, hogy soha, semmilyen korban nem volt minden férfinak párja, a 30%-uk alapból nem is szaporodott tovább.

2020. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

'Japánban van a legtöbb olyan férfi és nő, aki még 20 éves kor fölött is szűz.'


Dehogy is, a japánok, ázsiaiak szaporodnak a leggyorsabban, tehá ez nem mond semmit, és nem a kérdésre válaszoltál. A kérdés az hogy az ázsiai nők is válogatósak?

2020. jún. 8. 21:33
 6/44 A kérdező kommentje:

3


Ez miért nyavajgás? Ezek tények és valós dolgok sajnos. Az hogy a magadgáfajta pasik akik jól néznek ki, és nekik könnyebben szét teszik a lábukat! De vannak millóan akiktől a nők elzárkóznak! Ezek tények, ezek valós probléma!

2020. jún. 8. 21:36
 7/44 A kérdező kommentje:

1.


Te meg inkább megse szólalj!


'Szomorúan tapasztalom, hogy itt Magyarországon nehéz őszinte, normális férfit találni. De most van olyan ország, ahol nem ennyire a r*bancokra hajtanak a férfiak? :D'


Áljunk meg! A 'normális férfi' a nőknél olyan bonyolult, hogy még maguk sem tudják, elmagyarázni!


De elmagyarázom mi a normális nektek


1 nézel ki jól

2 legyen saját háza, legalább

3 minikum jogsi, legyenek céljai

Ezek a nőknél az alap normálisság!

Semmi a kösze a belső dolgoknak ezeknek.

2020. jún. 8. 21:41
 8/44 anonim ***** válasza:
95%

Kínában valós férfi többlet van, tehát ott a férfiak jó részének valóban nem jut nő. A japánok között pedig nagy divat akár harminc évesen is mamahotelben lakni és gépezni, úgy élni mint egy gyerek. Nagy gond van náluk a párválasztással, voltak erről cikkek és filmek is pár éve.

Mondjuk a Fülöp szigeteken vagy Thaiföldön találhatsz csinos barátnőt, akik a helyi pasikkal ugyanúgy nem jönnek össze, mert gazdag külföldiekre hajtanak.

Nem, az a helyzet, aki itt béna, az máshol is az lenne, mert a hiba nem a nőkben van.

2020. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanabban az országban pont az ellenkezőjét tapasztalom, rengeteg csodás nővel ismerkedtem meg eddig életem során és nemkell mindet megdugni vagy párként felkérni.
2020. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%

#6: 3-as vagyok. Igen, nekem kolbászból van a kerítés is. Csak ránézek egy nőre és leesik a bugyija. Ide figyelj, Pistike! 30 éves múltam már mire első nő megcsókolt. Szóval én vagyok a nők bálványa? Hát nem! De van egy nagy különbség köztem és közted: én felismertem saját hiányosságaimat és kemény, több évig tartó munkával, megváltoztattam magam.

Ahelyett, hogy itt nyavalyognál és ilyen kérdésekbe menekülnél, legyél őszinte magaddal, tárd fel a hiányosságaidat és változtassál!


Ne fogd a külsődre, mert a nőknek ez csak sokadrangú tulajdonság. Több elhízott, csúnyának mondható ismerősöm van tucatnyi nővel a hátuk mögött.

2020. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!