Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi szemmel nézve,melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemmel nézve,melyik statusz vonzóbb,elfogadhatóbb: ha a kapcsolatot kereső nem epp fiatal nő, az anyjanal lakik, vagy önállóan alberletben?

Figyelt kérdés

Tudom, alap,hogy legyen sajat otthona.Így akartam,de ami volt,elveszett.

Én úgy érzem,cikibb az anyámnál lakni,amit nem a kényelem hanem a kenyszer szült. Fura a kérdésem, de jó lenne válasz,ferfiaktól.Nem ajanlatot, hanem.véleményt szeretnék.


2020. jún. 9. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb férfit nem igazán érdekli a nő anyagi helyzete. Pont. Ezt felesleges tovább pörgetni és fel kéne már végre fogni. Egy férfi általában nem nézi, hogy milyen lakása van a nőnek és milyen autója. Ez a nők egy részére jellemzőbb.
2020. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem problémásabb, ha az anyjával él. Ennek fő oka, hogy akármilyen nemű felnőtt ember aki együtt él az anyjával - nem egészséges. Persze előfordulhat átmeneti állapot, pár hónap, de tartósan... Nem is tudom! Az összes olyan ember aki felnőttként a szüleivel él, olyan... fura.


Persze vannak kivételek, ha az idős szülőt befogadja, hogy az ne legyen egyedül és elvan az unokákkal (ha vannak gyerekei), vagy akkora házuk van, hogy külön lakrészek vannak, saját fürdővel és konyhával, de ez ritka. A többség általában - mindkét nem - olyanok mint Sintér igazgató vagy Howard Wolowitz.

2020. jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Jól írta az 1-es. A férfiak többségét ez nem érdekli. Ráadásul mivel ők vannak a rosszabb pozícióban társkeresés tekintetében, nem engedhetik meg maguknak azt a mértékű előítéletességet, amit egy nő, akinek időnként olyan drága az ideje, mint egy milliárdosnak, mit pazaroljon ő plusz karaktereket holmi férfiakra, hogy feltegyen még nekik 2-3 kérdést. Egyszerűen ugrik a következőre a sok jelentkező közül.


Amúgy inkább én azt kérdezném meg tőle, hogy hogyan, miért alakult így az élete és milyen a viszonya az anyjával.


Mert tényleg lehet olyan is, amit Edricus említett, hogy össze vannak nőve és az nem egészséges, mert szó szerint az anyós fogja tartani a gyertyát. Volt már ilyen kapcsolatom. De az a nő pont nem lakott a szülőkkel, mert volt saját lakása, de nem telt el olyan nap, hogy anyuci ne hívta volna legalább fél órára.

2020. jún. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
A nőknek fontos a férfi anyagi helyzete, a férfiaknak a nőé nem. Annyit várok el, hogy ne legyen lusta dolgozni, de az már nem érdekel, hogy mennyit keres.
2020. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez csak a nőket érdekli, a férfi tojik rá hogy hol lakik a nő.
2020. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom 36 éves elvált nő vagyok. Vallás után Aldiban laktam egy évig aztán jött a hirtelen áremelkedés nem tudtam fizetni kénytelen voltam Anyámhoz költözni. Nem mondhatnám, hogy ez nem érdekli a férfiakat általában úgy néznek rám mintha kb Ufó lennék...Persze a legtobbnek rövid távon az cseszi a csőrét, h nem lehet feljönni hozzám d.ni, hosszabb távon, he, lehet beköltözn a készbe. Az, h majd együtt alakítsunk ki valamit hamar ott tart a kapcsolat, egyiknek se jut eszébe. Hozzátenném dolgozom, átlagbért keresek ( de ebből nem tudok lakást bérelni már Budapesten) szoval nem Anyukám tart el és egy pasitol se várnám ezt...
2020. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bocs a hibákért telefonról írtam nyilván nem aldiban, hanem albiban, stb :)
2020. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
És még mondja valaki ezek után, hogy a nőknek nincsenek extra igényei, basszus, még az igényesebb pasik is megelégszenek egy hegyvidéki villával vagy egy Dunára néző penthouse lakosztállyal, 36 éves elvált nők meg kibérelnek egy komplett 2000 négyzetméteres Aldit tele kajával... aztán panaszkodnak, hogy nem tudják fenntartani meg kifűteni meg minden...
2020. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszi minden valaszt es én a 2.választ erzem igaznak,ha ffi lennek.

Miert lakok itt, mert kezesseget irtam ala a volt ferjnek,15eve. 132 a penz amit megkapok. Az alberleti arak ismertek.Ettől fuggetlenul ujra keresek. Sirva bogve, mert 1szoba halo azaz csak egy kilincs h ne ázzak el. 72 ami a legolcsobb!plusz rezsi es ez a legocsobb. 5ev alatt oregassznnyá valik bmilyen helyes volt vki. Becsulet egy szal se, eltartottnak tartanak. Adok penzt 20-30- most 40et..Amit csinalok az udvaron azt semmibe veszi.Utasitgat imadja a masikat aki csak vendegnek jon havonta az imadott vejevel.

Aki az anyjaval él az nem olyan, mint egy onállo felnott ember.

En ezt nem akartam nem birom es mi a megoldás?

2020. jún. 9. 09:54
 10/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Persze problémás, én sem jó kedvemből költöztem majdnem 10 év önálló élet után haza...De ilyen árak mellet nem tudok mit csinálni. Persze találni egy normális pasit aki szerint ez nem gáz, és hajlandó legalább egy közösen fenntartott albérletbe befektetni, de sajnos nincs ilyen. Ha van lakása aranyásó vagyok és ne üljek bele a készbe, ha nincs akkor meg azért nem kellek mert ő akar beleülni a készbe (esetleg szintén szülő(k)től, vagy rossz házasságból menekülne, de ugye hozzám nem lehet).
2020. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!