Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Tinder szexpartner kereső, hogy lehet az, hogy az onnan megismert barátom tegnap eljegyzett?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva... Igazából, amikor Tindereztem, én azt tényleg komoly célokra használtam, nekem senki nem jelentette ki, hogy oda csak az megy fel, aki szexet akar. Itt gyakorin tudtam meg, hogy szexpartnerkereső. Plusz azt is megtudtam innen, hogy a huszonéves férfiak nem akarnak komoly kapcsolatot. Nos az én barátom 25, én 24 vagyok, 2 éve vagyunk együtt, Tinderen ismerkedtünk meg. Már azon voltam, hogy szakítok vele, mert biztos nem gondolja velem komolyan, hiszen még nincs 30, meg mivel Tinderen beszéltünk először, biztos csak szexelni akar. Azt se tudom, én ki vagyok, hiszen azt hittem, én komolyan ismerkedni akartam ott és szerelmet kerestem, de itt megtudtam, hogy valójában szexet kerestem. Na, tegnap eljegyzett a barátom, most már a vőlegényem. De ez mégis hogy lehet? Ti tudtok erre valami magyarázatot adni? :/
2020. máj. 4. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ennek a kérdésnek van bármi értelme?

Van egy lesarkított általánosítas, minden úgy alakult ahogy akartad, most mi a célod a kérdéssel? Gratulálok az eljegyzéshez, de szerintem elég gyerekes ez a kérdés.

2020. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
A tinder társkereső. Azt csak a felhasználók döntik el, hogy aztán mit csinálnak az új ismerőseikkel. És bizony nagyrészük csak dugópajtit találhat ott 🤷‍♂️
2020. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen kérdés. Ugyanis senki se mondta hogy az, ők se magukról.

A grindR már az.

2020. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De gyakorin nagyon sokan írják, hogy "mit vársz a Tindertől, az SZEXpartner kereső, ott komolyat nem találsz", meg hogy "keresgélj 30+-os férfiak között, mert nem létezik egy huszonéves férfi se, aki komolyat akarna".


Csak rá akartam világítani, hogy nincs igazuk és nem lehet általánosítani. :)


(Azok bezzeg most nem hányják ide a hülyeségeiket)

2020. máj. 4. 18:02
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyik meleg barátom 6 éve van együtt a grindr-n megismert barátjával :)
2020. máj. 4. 18:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas mázlid volt, ennyi. Ez kell hozzá, és csak ez számít, teljesen mindegy, hogy Tinderen vagy máshol/máshogy találkozik két, egymás számára megfelelő, vonzó, összeillő, egymás iránt szerelmet érezni képes, hasonló értékrenddel és célokkal rendelkező ember. Ha nem vele találkozol, hanem az elmúlt 2 év alatt sorra fogod ki a nem megfelelőket, akkor most te sem gúnyolódnál itt boldog és büszke menyasszonyként azokon, akiknek nem volt szerencséjük...
2020. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem unatkozol túlságosan?
2020. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak szexpartnerkereső. Ugyan annak indult, de már rég túlnőtte magát.
2020. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Majd a válással dicsekedj :D
2020. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Lehetne társkereső is a Tinder, ha a nők nem csak azokat a férfiakkal lennének hajlandók szóba állni, akik kizárólag dugópajtik számának növelésére használják ezeket az oldalakat.


Magányos férfiak tömege lépne boldogan komoly kapcsolatba, csak azokat a férfiakat a nők rendre ignorálják, mert ugyebár külsőre top-kategóriás férfihoz ragaszkodnak, minden áron.

2020. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!