Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek közel 30 évesen nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek közel 30 évesen nincsenek barátai, és soha nem volt párkapcsolata sem, az már így is marad?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akar valójában.
2020. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén? Igen megvan rá az esély.
2020. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb. 15 éve vagyok így, a középiskolában kiközösítettek a tanulási nehézségeimből fakadó kedvezmények miatt. A külsőmmel nincs baj, mégsem lett soha barátnőm, mert nagyon magamnak való emberré váltam a gimnázium, és az egyetem alatt. Nagyon keveset beszéltem a többiekkel, főleg a lányokkal, akikkel leginkább akkor, ha rájuk hajtottam Messengeren... Mindenki elutasított, hírem lett az egyetemen... Közben több képzést is elvégeztem 11 év alatt (most PhD-n vagyok) , most ott tartok, hogy túlképzettként nincs munkám, és barátaim sem, mert végig csak tanultam, és a középiskolai emlékek miatt távol tartottam magamat a többiektől... Közben 30 éves leszek...
2020. jún. 9. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet az, hogy PHD vagy, de munkád meg nincs?

Amúgy meg ez elég rázós ügy.

2020. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A PhD-képzés nem jár együtt a munkahellyel, ráadásul piacképtelen a diplománk... Az alapján választottunk, hogy mit szeretünk csinálni... Ezzel a problémával kivételesen nem vagyok egyedül...
2020. jún. 9. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!