Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy mások olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mások olyan könnyen találnak párkapcsolatot? Akinek nincsenek barátai annak már nem is lehet párkapcsolata? N/25

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
De lehet. Persze aki több embert ismer, nagyobb is az esélye, hogy talál valakit :) Gondolom akkor nem vagy a legbulizósabb, kimozdulóbb ember sem, akkor itt van a kutya elásva. Akik sokat járnak el, nekik gyorsabban is megy.
2016. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerkedsz, nem lesznek barátaid, és emiatt nincsenek potenciális jelöltek sem.
2016. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül de jobban oda kell tenniük magukat. Én is ilyen vagyok, barátok már mind 5-10 éve "elkeltek", gyerekük van, inkább olyanokkal vannak, akiknek szintén. :( Ezért nincs is olyan ismerős, akinek "beajánlhatnának".

Egyedül meg nyilván nem megy az ember szívesen szórakozni meg úgy általában sehova, mert kinézik. Szóval nehezebb lényegesen. De enélkül nem lesz siker, ki kell mozdulni, mert másképp nem látja senki, hogy a világon vagy.

Jómagam is ezzel küzdök, iszonyat nehéz.

2016. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy, ha nehezen találsz kapcsolatot, akkor valószínűleg csúnya vagy.
2016. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyaf-nyaff
2016. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggodnod fiatal no vagy lesz nem sokara parod.Most a kulso relativ...elozo baratnomre sokan mondtak pl hogy csunya,de en rengeteg szep dolgot lattam meg benne.

Szval a kerdesre valaszolva nehezebb igy picit a dolgod de nem lehetetlen.Vannak ilyen tarskereso klubbok ott is ismerkedhetnel vagy esetleg interneten.Vagy ha fogokld magad es elmesz egy igenyesebb

diszkoba,nokent 100% hogy mennek majd oda hozzad ferfiak. 27/f

2016. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!