Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ismerkedésnél ha egy srácnak nincsenek barátai? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy teljesen antiszociális lennék, volt egy szűkebb baráti köröm, de elmentek egy teljesen másik irányba emiatt engem teljes mértékben ignorálnak,bár ha nem tennék akkor sem tartanék velük mert elítélem amit csinálnak így már nem tartom velük a kapcsolatot.


Új barátságokat nem is akarok kötni ebből kifolyólag, eddig 3 ember volt akit a legjobb barátomnak neveztem az évek altt, mind a 3 bebizonyította az ellenkezőjét.


Szóval lányok titeket elrettentene/zavarna ha ismerkednénk és mondjuk tök szimpatikusak lennénk egymásnak de kiderülne rólam hogy 1 barátom sincs?


19 éves vagyok, elsősorban a velem nagyjából egy korosztályba tartozók véleményére lennék kíváncsi.



2019. júl. 12. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem zavarna, sőt becsülendő, hogy vagy te magad olyan erős szemèlyisèg, hogy nem engeded elvigyenek a barátok a rossz irányba.
2019. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nekem sincsenek hasonló okokból kifolyólag :)

21/L

2019. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem zavaro, mert ilyen maganyos idoszaka barkinek lehet. En tisztelnem, hogy kepes vagy kitartani az elveid mellett es nem tudnak megfelemliteni a haverok. Majd lesznek uj barataid is, az elet hozza oket, ugyhogy nem is muszaj direkt keresni oket. :) Csak mindent csinalj ugy, mint eddig es nem lesz semmi baj.
2019. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, én lányban vagyok ilyen.

Az se zavarna, ha a páromnak nem lenne mivel, hogy 4 év alatt kb.egy szót nem beszéltem velük. Visszahúzódó vagyok, ők se kezdeményeztek beszélgetést.

2019. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!