Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a nők kiállnak,ha egy színes bőrűvel történik valami rossz, de ha egy fehér csókával, akkor meg rá se hederítenek?

Figyelt kérdés
Igen, itt most részben a Floyd esetre is gondolok, de ne értsetek félre én magam is súlyosan elítélem ami azzal a szegény emberrel történt, de ugyanakkor néha kicsit aránytalannak érzem, hogy ha egy afrikaival, vagy migránssal, arabbal, stb történik valami hátrányos dolgok, akkor a fehér nők egyből a mentségére sietnek és harcolnak érte, de ha mondjuk idehaza egy fehér férfivel történik valami kirekesztő vagy brutális attrcocitás, azzal nem is törődnek, sőt mindenféle lúzernek lehordják azt, amiért olyan "hülye" volt, hogy képes volt bajba kerülni. miért van ez a kettős mérce a nőknél?

2020. jún. 9. 14:36
1 2 3 4
 21/39 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Azzal kapcsolatban én soha senkit nem láttam posztolni, főleg nem nőket, hogy ha valami abúzus éri a férfiakat, akkor megérdemelte.

Szinte minden gyermekmolesztálós ügynél (ahol a gyerek fiú, a molesztáló meg nő) vagy férfiakat megerőszakoló eseteknél pont, hogy inkább férfiakat látok nevetgélni, meg bullshitelni, míg a nők azok, akik hajlamosabbak együttérezni az áldozattal.

2020. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen megmozdulásokat mindig kihasználja az ellenzék, és próbálja hergelni jobban a népet az aktuális vezetőség ellen. Pedig a probléma nem új, tavaly egy fehér háziasszonyt lőttek le a rendőrök a saját udvarán tévedésből, vagy ott van az a régi eset amikor öreg nyugdíjasokra tört rá a SWAT tévedésből kábszer után kutatva, az egyiküket agyon is lőtték és a kutyájuk sem élte túl. A tüntetésen feher nők és férfiak is részt vesznek a Rendőri túlkapások ellen! Nem bűnözés pártolása a cél.
2020. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
91%

20.


Igazából van. Igaz nem az USA-ban vagy Európában, hanem Dél-Afrikában az utóbbi 2 évtizedben. Mondjuk ennek lassan vége, mert nem marad ott egyetlen fehér sem, látszik is micsoda fejlődés ment végbe az utóbbi 20 évben. Pedig lehetett volna egy jó példa, egy szép fejlődéstörténet, egy feketék által vezetett mintaállam, a követendő cél a többi afrikai országnak. Hát, ez nem jött be.


Nem tudom kinek lenne jó egy USA-beli polgárháború, de nagyon hergelik a népet - mindkét rasszt - ami aggasztó. Mondjuk nevető harmadik fél lesz a spanyolajkú latin lakosság, véleményem szerint övék a jövő Észak-Amerikában is. Viszonylag jó a demográfiai mutatójuk és nem gettósodnak le annyira, mint a feketék, de nem is lettek olyan rövidlátóak és beképzeltek, mint a fehérek.

2020. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
31%

Képzeljétek el, kaptam egy privátot! Bemásolom ide a lényeget, hogy okuljon mindenki:


"Nem, nem jó modort jelent :)

A píszí politikailag korrektséget jelent🤦"


Ebből bárki kitalálhatja, hogy a #11. választ írtam, na most az a helyzet, hogy tudom mit jelent a politikai korrektség, de a maga a politikai korrektség az a jó modor, csak kapott egy ilyen mondjuk így trendi nevet. Érti már mindenki, te is kedves privát író?

Vegyünk egy példát látunk egy Down-kórost, akkor nem üvöltjük azt, hogy "Ott egy rusnyaképű agyilag zokni" vagy "Nézd a retardált köcsögöt". Pedig mind a kettő igaz, csak irtó bunkó. A politikai korrektség pont ugyanez, a putris cigányra is ezért mondjuk, hogy halmozottan hátrányos helyzetű vidéki roma, ennyi a fenemód nagy "píszí" lényege, ezért jó modor.

Aki a privátot írta nekem, annak se írtam vissza, hogy "Hát de egy hülye vagy, hogy még azt se érted meg mire célzok" -pedig ez volt az első gondolatom, csak ugye ez a jó modor.

2020. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

24.


Wow, micsoda privát :D


Amúgy nekem nem lenne ezzel a PC = jó modor dologgal, ha pl. a "halmozottan hátrányos helyzetű vidéki roma" akivel te jó modorral bánsz, nem úgy válaszolna vagy reagálna, hogy az egy mondatra jutó trágárságok száma minimum egy tucat, és ő nem lesz veled PC, te "paraszt gádzsó" leszel, még jó esetben is. Illetve a PC-t szívesen használják ki pozitív megkülönböztetésre is - általában a bíróságon.


"Csak azír kapok 30 évet, mert cigány vagyok?" (Nem, nem azért, hanem mert ennyi jár egy rablógyilkosságért).

2020. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az a floyd,de egyetlen olyan női ismerősöm sincs,amilyenről te írsz.
2020. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért akarod ezt raverni a nőkre. Nem csak a nők állnak ki az ügyért, jó sok férfi is van a tüntetők között, ez nem a nemen múlik. De gondolom ez ilyen tipikus nő gyűlölő kérdés.
2020. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
6%
Mert olyan szép a szája és többé már egyetlen puncit sem fog nyalni... Kár érte... A fehér férfiak meg olyan sápadtak, semmi csokiszín, de még forró vér sincs bennük, mint egy latinba vagy kreolba.
2020. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

24# "Aki a privátot írta nekem, annak se írtam vissza, hogy "Hát de egy hülye vagy, hogy még azt se érted meg mire célzok" -pedig ez volt az első gondolatom, csak ugye ez a jó modor"


Tök jó, hogy a jó modor jegyében nem privátban hülyézel le, hanem nyilvánosan :D

Na látod, ennyit ér a pc szavak szintjén való világjobbító szándéka

2020. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
44%

A nők javarésze nem áll ki a saját fajtája mellett, még akkor sem ha életük múlna rajta. Ők általában liberálisak, okot keresnek, hogy a "látszólag" kisebbség miért van elnyomva, s saját fajta miért rossz. Nézd, ha cigány vagy, akkor a szemét férfi, ha magyar akkor a szemét fehér férfi. Az ok mindig a fehér férfi, ő tehet mindenről. Igaz ha nem lenne fehér férfi, nem lenne segély, de az usában se kellene mit rombolgatni... (max afrikában gyüjtögetni) De ez már mástéma.

A nők nem mennek tüntetni fehér férfi miatt, ám ha elveszik/megnehezítik a játékszóházukat (lásd internetadó), azonnal mutogatják magukat. Kizárólag akkor tüntetnek, ha csorbul az önimádatuk. Bizonyos hatalmi emberek célja, hogy a nőket teljesen lebutítsák, kihasználják a női mivoltot, átnevelik őket önző nárcisztikus állatokká, akiket csak számára csak önmaguk fontosak. (Nincs net, ki fog engem jobbra húzni tinderen, hogy találom meg a hercegem... :/) Ha a média előadja h szegény niggger, akkor a nők többsége beveszi. Ha az rtl előadja, hogy szegíny cigány okkal késelt a Deák téren, akkor elhiszi, s ráhuzza h a fehér férfi a gonosz, minek ment oda nem? Egyszerűen már abszurd ez a kettős mérce, egyiknek mindent lehet (lásd nigger fosztogatások az usában), másik meg vágjon hozzá jópofát, vagy minek nyitott ott boltot... Sokszor nem tudják összerakni sem a képet, mert ellentmondások vannak, de meggyőzik magukat, h a többséghez kell tartozni, ami a tv-ben azt nézi mindenki, tehát az igaz. (Tisztelet a kivételnek, de nagyon ritka a nem liberális (kettősmércés) elveket valló, extrovertált önimádó nő a mai világban)

2020. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!