Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az önmagukat hős fehér lovagna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önmagukat hős fehér lovagnak gondoló pasik mikor jönnek rá, hogy férfiatlanok és szánalmasak?

Figyelt kérdés
A nőknek ugyanis nem jönnek be a bólogatójánosok, akik farkcsóválva alázatoskodnak, és a legabszurdabb szituációkban is úgy tesznek, mintha a nőket védenék - de közben csak a p...cira gondolnak nyálcsorgatva.

#fehér lovag #mangina #white knight
2019. nov. 10. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj, hogy sokan white knightnak nevezik azokat a férfiakat is, akik elküldik a nőgyűlölőket meg a vergődő inceleket a pokolba és meg merik mondani férfiként a tutit vagy kijelenteni egy másik férfiről, hogy egy szánalmas csődtömeg.
2019. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Igaza van az elsőnek.
2019. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én az olyanokról beszélek, akik szerint ha egy nő félrelép, az a férfi hibája, mert "nem kezelte királynőként", vagy aki visong, hogy "szégyellem, hogy férfi vagyok, a nők mindenben okosabbak, erősebbek" stb. Ezért írtam, hogy a legabszurdabb szitukban is ezt művelik.
2019. nov. 10. 10:38
 4/14 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Pl. itt a 40 %-os vergődő, aki szerint a nők mind 600 kilót keresnek, a férfiak meg mind töketlenek :D

2019. nov. 10. 10:39
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Actually, van abban igazság, amit mond. Főleg, hogy nem is azt állítja, amit te kivettél a szavaiból. Egy multinál megfelelő tudással ennyit keresni nem egy lehetetlen dolog. Akár nő az illető, akár férfi. Nyilván ehhez megfelelő tudás és energiaráfordítás szükséges, de egyébként a multik gazdasági és műszaki munkakörei esetében gyakran nem elvárás a magas fizuhoz a magas végzettség. Én is időben tepertem, gyakornokként kerestem annyit, mint más főállásban. Tény, hogy nem volt életem, de erre figyeltem, ez pedig működött. Ezzel nem hencegni akarok, ez csak realitás (diploma után meg aztán főleg elindult a pénzmalom).


Abban is igaza van, hogy azok az emberek ezt sosem fogják megérteni, akik csak hisztiznek meg mutogatnak meg magyarázzák a bizonyítványt, hogy ki kit szopott le a tudás helyett, sálálá. Ez mondjuk nemtől független, annál a kérdésnél épp a férfi nem nem túl ékes képviselői tolják fullba a kretént, ezért lett nekik címezve.

2019. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

> Actually, van abban igazság, amit mond.

[link]


De egyébként meg mit számít, hogy ki mennyit keres? 1,2-1,3 között van a nettóm (igen, Magyarország; kivéve, ha elutazom), de ettől nem vagyok sem több, sem kevesebb.

És igen, a white knightok szánalmas lények. Az meg olyan vicces, hogy a szexizmus csak akkor probléma, ha lúzer pasitól jön. Ha egy jóképű, menő alak, akkor máris nem akkora gond.

2019. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem viszonylag hamar rájönnek, hogy 1-1 ilyen válasz után bár kapnak buksi simogatást a nőktől (felpontozás formájában), de este mégis egyedül fognak ágyba bújni. Tehát nem jó a taktika.

De gondolom sok újat azzal se mondok, hogy az ilyen "fehér lovag" válaszok egy részét valójában nem is férfi írja?

2019. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#4-es tanulj meg olvasni előbb.


Való igaz,hogy kérdezz meg egy mai palit mi a célja,mit akar az életben.

Meg egy nőt.

Amit látok azt írom le kész.

Nekem nem lenne elég a szobában lakás,meg az unalmas élet mert hiába mondod a férfitársaim 70%-a ezt csinálja meg nem ügyeskedik.


Inkább gondolkodj,nekem van párom tehát nem nyalizok senkinek tapasztalatokat osztok meg.


Javaslom Csernus A férfi könyvét olvasd el,de lehet megint okosabb a magyar mindig okosabb csak nem ezt látom az utcán.

2019. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5-ös igen na neked eszed is van magyarázd már el balázskáknak mert belefáradtam.

De tőled is okosabbak lesznek neg majd savazbak,mint a kocsmában ott mindenki mérnök,közgazdász,elnök,miniszterelnök,matematikus,képviselő,orvos.

Amit csak akarsz sajnos.

2019. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És a magabiztos, Tökös Tsávók, hogy túltolják a stílusukat?
2019. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!