Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a pénz és ekonómiai biztonság a fontos egy pasiban?

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre hogy munkanélküli alapból kizárt a csajozásban, pedig miért ne lehetne kockahasú, nagy szerszámmal megáldva a gatyában és a szüleivel közösen eltud élni. A nőknek már viszont nem a szex meg az Adonisz kinézet a fontos, hanem csupán a pénz, hatalom, főnöki beosztás, orvos.


Hogy most ez hogy jött a lökött fejembe?


Én egy szűz 29 éves vagyok akit messzere kerülnek a nők pedig nem vagyok csúnya csak csóró. Ismerek egy csajt akinek a pasiját kinézetre simán lenyomom hiába hogy az gazdag vezető. Meg ismerősöm is van olyan aki bizony szegény, de ha nő lennék 3x őt választanám mint valami gazdag visszahúzódó balféket, na de annak dől a lecsó :(



2020. jún. 9. 21:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sajnos érettségim sincs és max egy gyári munkás lehetek 3 műszakban ami voltam is az egy kicsit sem vonzó a nőknek. Ahogy nekem a melóban parancsoltak a főnökök pedig legtöbb alacsonyabb nálam így viszik a nőket is.


Minimálbérből meg nemtudok megélni, elmegy dolgokra szüleimnek is befizettem dolgokba észre sem vettem és pénz sehol, autóm sincs nem is tervezek venni.


Jelenleg meg munkám sincs. Csak egy kicsit idegesít mikor jön velem szembe a gazdag fószer az üzletben a nőjével és 20 cm-el alacsonyabb nálam :/


Lehangoló tud lenni :/

2020. jún. 9. 22:37
 12/18 A kérdező kommentje:
9#es babámnak: 3 évet letolsz három műszakban a gyárban akkor elmondhatod mennyire lusta vagyok. Egy kicsit sem várom senkitől hogy eltartson, sőt már semmit sem várok senkitől, mert hiába vagyok 191 cm tényleg csak egy gyerek szobám van, na puszi 💋
2020. jún. 9. 22:53
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, legyen. Tessék, itt van a napi önigazolásod: igen, a nőknek tényleg csak a pénz és ekonómiai biztonság a fontos egy pasiban!

Boldog karácsonyt!

2020. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt jól látod. Élő példa vagy rá, hogy mi nők nem dobjuk hanyatt magunkat a kocka hastol, meg a csinos pofitol. És nem, nem a pénz hiánya a probléma nálad, hanem az ambíciók és az intelligencia hiánya. Ha azt gondolod, hogy az alapján vagy rendben, hogy egyszer beszélgettel egy nővel és az nem tudta megmondani, hogy szűz vagy, akkor nagyon nagy a baj nálad.

Teljesen erdőben vagy... Egy 10 éves értelmesebb gondolkodásra képes ennél.


És azért azt összehasonlítani, hogy nincs munkád és hogy a nőknek csak a vezető beosztású palik jönnek be, az enyhe túlzás. Ez a két szélsőség, közte még ezer fokozat van.


Ami vonzóvá tesz egy férfit, az a határozottság, önreflexió, szorgalom és intelligencia. A lustaság, butaság, celtalansag viszont taszító.

Mert ezek a tulajdonságok NEM FÉRFIASAK!!!


Az én apukám nem volt főnök, sem diplomás ember, de nagyon becsületes volt, szorgalmas, rengeteget dolgozott, csak egy szakmunkasa volt, de abból felepitett egy hatalmas házat a családjának, felnevelt két gyereket, akik soha sem nélkülöztek, mindkettőt kitanittatta egyetemen, az egyikből mérnök, a másikból kutató lett és 53 évesen úgy távozott, hogy nulla adósságot hagyott hátra a családnak, plusz még egy kis hagyatékot is az önálló élethez és családalapitashoz mindkét gyereknek. Nekem itt kezdődik egy férfi. És szerencsére egy ilyen szorgalmas ember mellett kötöttem ki én is.

2020. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A tartósan munkanélküliség linkségre utal (már ha nem egészségügyi, vagy egyéb komoly okokról van szó) az otthon élés meg az esetek nagy részében önállótlanságra. Mert azt egy férfi sem tudja bemesélni, hogy mindent maguknak csinálnak, és nem anyu látja el őket.


Ha egy link, önállótlan férfi jól néz ki, az még jó lehet szexre (szóval ha egyéjazakás kalandokat akarnál, ott szerintem nagyobb sikered lehetne) de kapcsolatra már nem. Megegyezhetünk abban, hogy ez nem holmi légből kapott elvaras, ugye?


Az meg, hogy a munkanélküliség ellentéte szerinted a főnöki beosztás, nem pedig simán a munka, elég logikátlan.

2020. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég komoly bajok vannak nálad, ha lassan 30 évesen is azt hiszed, hogy a nőknek elég egy nagy farok és kockahas... Elvégre anyuéknál is lehet a gyerekszobádban döngetni, mi másról is szólna az élet vagy egy párkapcsolat?!

Gondolom, hogy ezek szerint neked is elég, ha egy csaj szőke és nagy csöcse van, a többi nem számít.

Abba belegondoltál már, hogy 10 év múlva mit tudsz majd felmutatni? Egy löttyedt kolbászt és egy sörhasat...


Amúgy szerintem az a fő gond, hogy az írásod alapján iszonyú proli vagy, ami a nők 99%-át taszítja.

2020. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem azért választunk jó beosztású férfit, mert a pénzére hajtunk, hanem mert senkinek nem kell egy munkakerülő, semmirekellő alak, akinek semmi ambíciója vagy jövőképe nincsen, nem képes leszakadni a szüleiről, és arra veri magát, hogy mekkora szerszáma van.

Ha valami megbecsült szakmában dolgozik pl. orvos, az pláne imponáló, tetszik, hogy segít másokon, és nem mellesleg ez azt is jelzi, hogy van esze és kitartó. Az fikarcnyit sem érdekel, ki mennyire “adonisz” és mekkora a farka.

2020. jún. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
UI.: Persze nem mindenkinek kell orvosnak lennie, mielőtt félreértenéd, ez nem elvárás, csupán leírtam, miért vonzó, ha valaki az. De ha már van egy tisztességes végzettsége és munkája, az elég.
2020. jún. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!