Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A még elfogadható mértékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A még elfogadható mértékben tetovált emberek biztonsági kockázatot jelentenek társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés
A legtöbb tetovált emberen nem csak egy tetoválás van. Kicsiben kezdik, aztán folyamatosan tetováltatják magukat és nem látni, hogy hol a vége. Sokan csak akkor állnak le, ha már nincs több üres hely. Tudok valakit, akin láttam, hogy rá van tetováltatva egy kis izé, annyit talán még elnézek, aztán rálestem mostanában Facebookon és most már egy böhöm nagy valami is rá volt tetováltatva, hát kösz, ezt már azért nem. Rossz belegondolni, hogy 30 éves korára mi lesz belőle. Érdemes inkább olyan párt keresni, akin nincs tetoválás és tudni lehet róla, hogy soha nem tetováltatna magára semmit?

2020. febr. 1. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem egy van (akaromon) és nem is lesz több.

Ha téged ennyire zavar, akkor igen! Keress olyat akin nincs és nem akar.

2020. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Már megint te?????
2020. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Már megint te??? :D Mindig feltűnik valami majom ezen az oldalon, aki kiszúr egy csoportot és róluk kezd el általánosító primitív kérdéseket feltenni...
2020. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy tényleg félelmetes, hogy valakit ennyire felhúz egy ábra egy másik emberen, hogy képes ezen rugózni hetekig itt feltéve kérdéseket-amik burkolt gyűlölködések.

Volt ilyen kutyásban, macskásban, festett nősben stb.

2020. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
34 éves nő vagyok, van 2 tetoválásom. Egy a jobb alkaromon 10 centis ábra. A másik a bal csuklómon fut körbe, karkötő szerűen. A barátnőm egy hete megrajzolta az általam elképzeltem leendő tetkómat 15 centisben. Szóval ez lesz a harmadik tetoválásom. Képzeld van férjem. Rajta nincs tetoválás, nem is lesz. De engem rajongásig imád és elfogad ilyennek amilyen vagyok. Amikor megbeszéltem vele az első tetoválásomat, akkor annyit mondott, hogy az én testem, az én bőröm, nem neki kell viselnie. A barátaitól érdeklődött, hogy ki a legjobb tetováló a városunkban. Majd szülinapom előtt szólt, hogy akkor készüljek, mert elvisz. Annyira örültem neki. Aztán a másodiknál is mondta, hogy elkísér. Amit pedig a barátnőmmel rajzoltattam az is tetszik neki. Ez majd kb 2 hét múlva kerül felvarrásra. Szóval ennek a sok szövegnek most az a lényege, hogy aki szeret az szeret így is.
2020. febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Biztonsági kockázat" neked valami bajod van.... nagyon unatkozhatsz.
2020. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Kezdj akkor olyannal, aki 30, de inkább 40 felett van!

Lehet, hogy összejöttök, és utána lesz tetoválása. Aztán még egy, és még egy... Sose tudni.

Talán 40 felett már elmondható, hogy akinek addig nem volt tetoválasa, annak már nem is lesz. Talán...De erre is tudok két ellenpéldát.


Nem tudom, hogy mi lehet a megoldás. Esetleg olyan, akinek nincs bőre? 🤷‍♀️

2020. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejonnek a tetkok. A sok tetko is,ha kigyurt szepfiun van. Nem a tetkokkal lesz a problema,hanem a pasival.

(Nekem nincs tetkom. )

N

2020. szept. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!