Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért nem egyszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem egyszerűbb azt mondani, hogy nincs kedvük találkozni, mint mindig csak halogatni, amíg le nem kopik a férfi?

Figyelt kérdés
Jó lenne megérteni ezt a gyakori jelenséget.

2020. jún. 11. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj meg visszautasítani egy férfit és megtudod a választ
2020. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Amilyen válaszokat itt kaptam már arra, hogy nem szeretnék beszélgetni... Nem csodálom, ha egyesek próbálják elkerülni.
2020. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy ismeretlenként rád ír valaki. Hanem hosszabb ismerkedés után, lelkesnek tűnő nő, elkezdi halogatni a találkozást. Én pont, hogy egy őszinte visszautasítást tartok tiszteletben. Miért kell húzni a másik idejét hazudozva?
2020. jún. 11. 11:28
 4/21 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Mert ha egyenesen megmondjuk, akkor jönnek a "amúgy is ronda dög vagy," vagy "sokat képzelsz magadról cicus" meg a "te büdös krva" meg "minden nő csak a pénzt akarja!!!!" vagy a "utálom már, hogy minden nő csak a jóképű pasikra megy" vagy a "felszínes liba". Megkíméljük magunkat a fölösleges férfi-hisztitől, köszi.


Emlékszem, egyszer rám írt egy pasi, mivel egy egyetemen tanultunk és látásból ismertem, nem akartam túl durva lenni vele, de elég egyértelmű volt, hogy nem vagyok vevő a közeledésére (nem érek rá, nem szeretnék találkozni stb), amit ő nem igazán tudott érzékelni. A legtöbb pasi nem tudja ezt érzékelni.

Szóval miután ő elkezdte nekem sorolni, hogy milyen szép vagyok, meg milyen menő autói vannak, meg hogy ő milyen gazdag, és én ENNEK ELLENÉRE se voltam rá vevő, elkezdett messengeren hívogatni reggel 6-kor. Aztán megmondtam neki, hogy állítsa le magát, mert nem érdekel, legyen szíves ne zaklatni, akkor megkaptam, hogy nem hogy örülnék, hogy egyáltalán érdeklem, mert amúgy is egy csúnya beképzeld liba vagyok (nyilván, azért nyomozott le messengeren, írt rám, írogatott napokon keresztül és próbált felszedni, mert végig rondának tartott - no comment). Mondom jólvan akkor, válaszra se méltattam. És még amúgy ez sem volt elég,még két napig kaptam utálkozó üzeneteket a személyemről, míg végül letiltottam :D


Most már inkább nem válaszolok, vagy csak félszavakban, mert őszintén, nem vagyok kíváncsi önérzetes kisfiúk nyávogására.

2020. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Valaki pedig pont az őszinteséget kezeli jól és a hazudozás miatt dühödik fel.
2020. jún. 11. 11:33
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Azt egyszerűbb letiltani ugyanúgy a pitsába
2020. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan egyszerű egy őszinte "nem"-et nem értő fickót letiltani. Miért kell hazudni a normálisnak?
2020. jún. 11. 11:50
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Mert aki bármin feldühödik ismerkedés alatt, az nem normális :D
2020. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És azért kell hazudni? Nem látom az összefüggést.
2020. jún. 11. 12:07
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Mi ebben olyan nagy hazugság amúgy? Konkrétan mondta azt valaha, hogy találkozni szeretne veled?

Ha találkozóra hívnék akárkit és azt a közönyös választ kapnám, hogy nem érek rá, akkor én venném a lapot. Eléggé túlreagálod te is a helyzetet...


Volt olyan srác, aki lelkesen azt hajtogatta, hogy találkozni akar velem, annyira érdeklem, stb. Nem én nyomultam rá, hanem ō hajtott rám, ennek ellenére utólag kifogásokat keresett, hogy mégsincs kedve találkozni. Na ez tényleg baromi nagy hazugság volt részérōl.

A te eseted semmi, inkább te vagy a balek, akinek nem tūnik fel, hogy nem érdeklōdik irántad a lány, pedig elég egyértelmū.

2020. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!