Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smároltunk, hivatalosan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltunk, hivatalosan nem vagyunk együtt és pár napja össze is vesztünk. Kibékültünk de azóta nem sokat beszélünk. Szeretnék vele találkozni és végleg tisztázni a dolgokat mit tegyek? Nem én akarom mondani neki hogy találkozzunk.

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdtünk, hivatalosan nem vagyunk együtt, minden héten összeveszünk, 1 hónapja nem találkoztunk, mondom neki, hogy találkozzunk, leszarta, így én is leszartam, 2 napig bírta. Szard le, puszika
2014. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha nem veszek róla tudomást kereseni fog?
2014. dec. 7. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, a fiúk így működnek.
2014. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha mégsem keres? nem bírnám ki nélküle...mielőtt összevesztünk minden tökéletes volt és ő mondta hogy odavan értem de csütörtök óta mindent máshogy érzek
2014. dec. 7. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Míg ő nem keres,és nem mondja,hogy találkozzatok,addig nem éri meg ezen agyalnod.Mondom ezt én...Egyébként van egy gyanúm,hogy szép lassan el fog felejteni téged,neked meg muszáj lesz kibírnod valahogy.Erősnek kell maradnod.
2014. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bármit megtennék hogy minden olyan legyen mint régen
2014. dec. 7. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!