Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tanacsot adnatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanacsot adnatok egy 35 eves tankerületben dolgozó (egyetem, de nem kimagaslo bèr) szingli ferfinak? Adja fel es eljen ugy, h jobb egyedul?

Figyelt kérdés
3 ève elhagyott a jegyesem egy masik ferfiert. Azota semmi. Tarskereso kilőve, minden no fura onnan (volt 4 parom a huszas eveimben onnan). Rossz egyedul.
2020. jún. 11. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Egyetemet végeztél és képtelen vagy vesszővel tagolni a mondandódat? 35 éves tankerület :-)

Nos, ha nem akarsz társkerizni, marad a hobbi, járj el túra csoportokba, tanfolyamokra, sportolni és ismerkedj ott. Amúgy butaság azt gondolni hogy minden nő fura aki társkeresőn van fenn. Sok fura szerzet van mindkét nemből, de biztosan akadnak normálisak is, nem tudom, miért akarod csökkenteni az esélyeidet, miért nem próbálkozol még.

2020. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam. Sorry
2020. jún. 11. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy rossz egyedül, csak a társadalom és a rengeteg reklám ezt hiteti el veled. Nem kell feladni, csak élvezni az életet a lehetőségekhez mérten.
2020. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálkozz társkeresőn annak ellenére, hogy én is két gány csajjal találkoztam onnan. De már csak azért megéri, mert legalább ismerkedsz, több spektrum megnyílik a világból számodra.
2020. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mEGKORONÁZLAk
2020. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Balázs József vagy a hódmezővásárhelyi tankerületből? Aki szivatni akarta a vasalódeszkás tanárt? :D
2020. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Mit keresel te "tankerületben", amikor nem tudsz magyarul helyesen írni?
2020. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen logikus döntés hogy egyedül maradsz, ha ezt szeretnéd. Miért kellene bárkivel osszejonnod? Csak mert szomszédnak is van barátnője?

Ha mégis barátnőt szeretnél, akkor érdemes minden lehetőséget nyitva hagyni. Regisztrálj társkeresőre, ha valaki szimpatikus ismerd meg, ha életben egy lány mosolyog rád, szimpatikus, köszönj rá és beszélgess. Már jegyesed is volt, csak tudod hogy kell lányokkal beszélni, ismerkedni :)

2020. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet ő a karbantartó :D
2020. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!