Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejön ez a lány összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön ez a lány összejönnétek ilyen fogú lánnyal, ha egy férfinek lenne ilyen a foga akkor nehezebben menne neki a társkeresés, nagyobb hátrány ha egy férfinak ilyen a foga?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 11. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mindkét nemnél hátrány, ha csúnyák a fogai. Bár szerintem lánynál nagyobb hátrány, tapasztalat!
2020. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2020. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2020. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám csúnya lánynak, de borzasztóak azok a fogak. Ha régebb óta ismerném akkor esetleg összejönnék vele, viszont biztos, hogy támogatnám anyagilag a fogai rendbehozását, nagyon rosszul néznek ki.
2020. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Akinek ilyen a foga, annak általában kiverték (házibuli közben, vagy rossz volt a szex, többet ivott a srác, ilyesmi..) tudom, mert ilyenek a szomszédaim.

Persze az oka lehet a láncdohányzás, vagy hogy egyik kocsiból a másikba szívják a benzint (mert itt ilyen is van).


Összegezve nem konkrétan a foghiány a gond, van ott súlyosabb is...

2020. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én őt ismerem, régebben beszélgettem is vele, neki nagyon rosszul jött ki ez a dolog a fogaival, de meg szeretné majd őket csináltatni.
2020. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy gyűjt pénzt a fogaira-a fogorvos az egyik legdrágább orvos-, akkor nem kosarazom ki egyből, ha csak ez az egy gondom lenne vele.
2020. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondja a videóban is az okát és hogy épp gyűjt rá.
2020. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem gyönyörű ez a lány. És ezt nem kamuból írom, bármikor szívesen randiznék is vele és ha szimpatikus lennék neki én is, akkor büszkén mennék végig vele kézen fogva bárhol és ha valaki beszól rá valamit azt kiosztanám vagy élve eltemetném.
2020. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem ertem, ha jartak fogorvoshoz gyerekkent, akkor miert nem tudtak megoldani a dokik? Nem vagyok fogorvos, szoval nem ertem. A tejfogakat nem lehet kihuzni siman?
2020. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!