Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen tényleg csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen tényleg csak a jóképű férfiak és a nagyon csúnyának nem mondható nők járnak sikerrel?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
A csúnya nők is sikerrel járnak. Minden nő sikerrel jár, akinek nincsenek az egekben az igényei.
2020. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Passz.
2020. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egészen átlagosnak mondanám magam de azért akadnak matcheim. Fent vagyok Badoo-n is, ott több lánnyal beszélgetni is tudtam.
2020. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi számít számodra sikernek: hogy megismerj egy lányt, aki tetszik neked, te is neki, és végül összejöttök, vagy hogy legyen egy halom match-ed és hogy válogathass egy csomó szexi csaj közül? Utóbbihoz jóképűnek kell lenned, igen, míg előbbihez elég önmagadat adnod és türelmesen várnod (nyilván igénytelen ekkor se legyél). 28/F
2020. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én átlagos nő vagyok, mégsem járok sikerrel. 😀

Nem túl jó a felhozatal, mármint komoly kapcsolatra. A legtöbben szórakozásból vannak fenn, vagy barátság extrákat akarnak, esetleg szexkapcsolatot de komolyat nem igazán lehet ott találni... Az is igaz, hogy manapság ha vannak elvárásaid nehéz a párkeresés mindegy nő vagy férfi vagy. Ha nincsenek elvárásaid akkor könnyen találsz bárkit... Bár én úgy vagyok vele inkább egyedül mintsem megalkudni, annak úgy sem lesz jó vége. 😊

2020. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én közel fél éven keresztül bújtam az alkalmazást. Igyekeztem valós, de előnyös képet feltenni magamról - és próbáltam nem nagyon szűkíteni a listát. Tudod hány egyezés lett a vége? Pontosan nulla! (Kíváncsiságból a húgom rávettem, hogy tegye fel magát egy napra és legyen szigorú, csak a nagyon jó pasikat okézza - tucatnál is több párja lett egyetlen nap alatt)...
2020. jún. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden nő 1 kaptafa, el kell húzni jobbra mindet. Nincs olyan h nah ezzel a nővel nyerek.. Persze, újabb átbszást :D Attól h te megállsz, ő nem fog, mert a hit még ott van, lehet ennél jobb, minek alkudjon meg. Fentebb is ezt írta valaki.
2020. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
A Tinder egy nő centrikus alkalmazás és nem férfi központú elsősorban. Pontosan ezért van az, hogy a sikerhez elég, ha nincs farkad. Ha viszont van, akkor már minőséginek is kell lennie a külsőségeknek.
2020. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!