Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, van olyan szakmáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, van olyan szakmájú vagy diplomás hivatású férfi, amelyikről sejtitek, hogy sokat kellett érte tenni (pl természettudományos területen), de érzitek, hogy szegény férfi jó eséllyel egyedül fog meghalni, mert keveset keres emiatt?

Figyelt kérdés
és ezért soha nem jönnétek vele össze, és nemcsak ti, hanem a legtöbb értelmes is nő is kerüli őket, mert nem szeretnének éhezni egy férfi mellett, akármennyire rendes, normális, értelmes is.
2020. jún. 13. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Most már tényleg baromi unalmas ez a téma.
2020. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért éheznék, ha egyszer én is diplomás vagyok és jó munkám van? A tanárok, kutatók a legizgalmasabb társak, ha jó a személyiségük mellé, mert csomó érdekes dologról lehet velük beszélgetni és kulturális programokat szervzeni velük.
2020. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja persze, lehet okos a 32 éves Feri, törit meg irodalmat, vagy földrajzot a gimiben, intelligens, de a nettó bére alig éri el a 190-et, ami max vidéken normális, a fővárosban egy gyári melós is 230 at is keres. Szóval hiába tud Feri sokat a világháborúkról, vagy akár a magyar-irodalomról, de nem lesz családfenntartó sohasem. Ugyanez a mentőtiszt Pista, aki 4 évet végignyomott az egészségügyi karon, de havi 200 órával is 20-210 nettót visz haza. Persze érdekesebbek, mint egy gyári munkás, de....
2020. jún. 13. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvosként én is keresek majd 190-et és akkor már kettőnknek lesz majdnem 400 ezer forintja. Azért ennyiből bőven meg lehet élni két embernek. Szaporodni nem szeretnék és a jövőben is vidéken tervezek élni, szóval hidegen hagy, hogy Budapesten ki mit csinál.
2020. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az összes férfi tanár kollégámnak van párja :-) Én is tanár vagyok és 190-et keresek, meg mellé magánórák, fordítások, így kb 280 körül vagyok egy jó hónapban. (Persze, nekem nyelvtanárként van ez a lehetőségem) Ez azért már jó pénz, ha tanár lenne a párom kettőnk fizujából már bőven meg tudnánk élni.
2020. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akik ezeket a kerdeseket irjak mindig, ti szoktatok beszelgetni a kollegaitokkal amugy, vagy ti vagytok minden munkahelyen “az a fura arc”, aki senkihez nem szol, fulessel a fuleben eszi az ebedjet a sarokban, es mindenki maximum a nevet tudja rola es ennyi? Vagy csak meglett a diploma, de dolgozi elkezdeni meg nem sikerult? Az en osszes tanarom altalanos iskolaban es gimnaziumban is csalados ember volt, a ferfiak is! Es habar jo gimnaziumba jartam, ketlem, hogy haromszor annyit kerestek volna a tanarok, mint egy atlag, gyengebb suliban. Ugyanigy, akarmilyen munkahelyen dolgoztam eddig, mindegy mennyire volt epp alacsony a fizetes, az emberek 70%-a parkapcsolatban elt. (Igen, a ferfiak is.)

Nem tudok mast elkepzelni, mint hogy ezeket a kerdeseket ilyen fura, kapucnis alakok irogatjak ki, akik ha el is jarnak ugyan dolgozni kollegak koze, csak mint valami nema szellem eltoltik az idot a munkahelyen, senkihez nem szolnak, eszre se veszik mi folyik korulottuk, aztan hazalebegnek a kapucnijuk alatt es kiirnak valami fszsagot ide.

2020. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

32 éves Feri aki sokat a világháborúkról, vagy akár a magyar-irodalomról adhatna magánórákat és röhögve elkérhetne óránként 3e-et korrepetálásért.


A mentőtiszt Pista, aki 4 évet végignyomott az egészségügyi karon meg elmehet cégekhez balesetvédelmi oktatást tartani a szabadnapján, 50e-es napidíjért elmehet még ezek mellett autósiskolákba és egészségügyis tanfolyamokra is előadást tartani.


De nem, inkább siránkoznak.


Amúgy az összes eddigi tanáromnak általánostól kezdve az összes okj-s tanfolyamot bezárólagosan volt felesége.


Te a kifogásokat keresed!

2020. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Két barátnőm férje is ennyit keres, ők meg mindig áradoznak, hogy milyen jó, hogy nem a versenyszférában van, hanem hajlandó hazaérve foglalkozni a családdal.
2020. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mindkettőnek van pozitív és negatív oldala is.
2020. jún. 13. 22:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!