Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom sok ilyen kérdés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom sok ilyen kérdés volt már, de hol tudnék ismerkedni így?

Figyelt kérdés

Fiatal huszonéves lány vagyok és sokáig nem volt sikerem a fiúknál. Se gimiben, se egyetem elején. Gimiben amúgy is tele az ember komplexusokkal és sokáig nagyon alacsony volt az önbizamam, pedig csúnya sem vagyok. Valakinek szép, valakinek átlagos. Plusz ugye a covid alatt se volt könnyebb.


Az utóbbi 1,5 évben azért sokat változtam, kívül és belül is. Szerintem jobban is nézek ki, mint mondjuk gimiben meg egyetem elején, az önbizalmam most se 100%, de sokkal jobb és hát azét időközben fel is nőttem. Nem félek minden hülyeségtől, nincs millió bajom magammal stb.


Amikor úgy alakult, hogy egy időre többet mozogtam vegyes társaságban, akkor esett le, hogy azért elég sok srácnak tetszem/tudok tetszeni, de sajnos komoly nem alakult senkivel.


Aztán végeztem az egyetemmel, munkát keresek. A bajom az, hogy nem tudok hol ismerkedni. Az online nem az én világom, munkám még nincs, az itteni (ahol lakom) barátaim közül mindenki lány, akiken keresztül férfiakkal nem találkozom. Edzőterembe járok, de oda nem parádézni és a legtöbb ember vagy 15 éves vagy 40+.


Utcán vagy szoktam látni helyes srácokat ha sétálnak vagy ülnek egy teraszon, de hát nem fogok odapofátlankodni.


Tök nyitott lennék új dolgokra, új hobbikra, ahol értelmes, intelligens fiatal férfiakkal lehetne találkozni, de azt se tudom hol kezdjem.


Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de minden élethelyzet kicsit más, közben meg nagyon vágyom arra, hogy szeressen engem valaki, akit én is.


ápr. 30. 10:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen új hobbikra vagy nyitott, mi az ami egyáltalán érdekel?
ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Társasági életet kéne élni, hogy emberekkel tudj ismerkedni. Vagy társkeresőn próbálkozni.
ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Edzőteremben nincs korosztályod soha?


Esetleg végzel még valamilyen sportot?


Egyébként pedig lassan munka által is lehet rá lehetőséged.


Baráti társaságban ha abszolút soha nincsenek srácok az tuti kizárt.


Vagy vársz még, hátha majd munkahelyen, vagy munka keresés közben, vagy majd edzőteremben találsz valakit, vagy ha tényleg nem leszel pasik között akkor rákényszerülsz majd a társkeresőre.


Volt már bármilyen kapcsolatod srácokkal, férfiakkal? Eljutottál már legalább csókig? Ért e már hozzád esetleg valaki?

ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

akár itt is, akár a hobbyd szerinti társaságokban, akár eseti programokon.


írj, adj gmail címet, s beszélgetek veled szívesen. Köszönöm!

ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Meglepo, amikor egy fiatal, aki a digitalis kulturaban no fel, azt mondja hogt nen az o vilaga ez.
ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

"értelmes, intelligens fiatal férfiakkal lehetne találkozni"


Ilyennel nem fogsz.

ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Szórd az igét! :-)


Tegyél a barátaidnak célzást arra, hogy mostmár jó lenne egy kapcsolat ,szeretnél normális társat magad mellé.


Mindenkinek van olyan ismerőse ,barátja ,osztálytársa aki nem lesz a te baráti kőröd tagja ...de egyszer csak barátnődnek/barátodnak eszébe jut, hogy van itt egy haver! Ő is normális csajt keres ,írjatok egymásra...


Én egy nyitott házasságban élő csajt akartam megkapni. Elvittem fagyizni és beszélgettünk. Ő mondta ,hogy lenne egy hozzám való barátnője!


A barátnővel most leszünk 20 éves házasok és vak két gyönyörű gyerkőcöm! :-)

ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
*van két...
ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hú próbálom sorban.😀

Régen sokáig kéziztem, de azt egészségügyi okok miatt még a gimiben abbahagytam, nem is tervezem folytatni.


Az edzőtermen kívül kipróbálnék szívesen valami más sportot, lehet fogok is menni egy barátnőmmel valahova, mert volt már róla szó, hátha ott is lehet.


#2 igen, idáig én is eljutottam, hogy kéne:D Pontosabban élek is, csak mint említettem a legtöbb barátom lány, akiknek a legtöbb barátja lány, tehát ez így nehéz. Amikor külföldön voltam egy ideig tanulni, ott vegyes volt a társaságom és a fiúbarátaimon keresztül sok más sráccal találkoztam, úgy egyszerűbb volt, de azóta hazajöttem és itthon (egyszerűen csak így alakult az élet) meg csak lánybarátaim vannak. Ill. amikor látogatóba mentem külföldre valamelyik barátomhoz/barátnőmhöz ott is találkoztam fiúkkal társaságban, csak hát pár napos kinttartózkodásból nehéz bármi többet kihozni.


#3 igen csókolóztam is már sokszor, randizni is voltam már, szűz sem vagyok, bár az igaz, hogy egy emberrel voltam csak. Amúgy a teremben tényleg nem nagyon. Olyan helyen lakom ahol itt a környéken nagyrészt családosok laknak, tehát vagy a középkorúak jönnek nagyrészt vagy a középiskolás fiúk. Huszonéves srácokat nem nagyon láttam erre.


#5 csak azért mert fiatal vagyok az nem jelenti azt is, hogy minden ami online az tetszik vagy jónak tartom vagy épp beválik.


#6 nem mondanám, hogy lehetetlen elvárásokat támasztanék mások felé, de buta emberekkel nem szeretnék ismerkedni:D


#7 igen, már sok mindenkinek mondtam (nem célzattal, csak beszélgettünk), hogy hát jó lenne:) Örülök nektek:)!

ápr. 30. 13:56
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Írod, most végeztél egyetemen. Orvosi egyetemnél lehetsz 30 is, töriszak alapképzésnél meg 22 is.
ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!