Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem találok magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem találok magamnak párt, nem tudom már mit tegyek? Mindenki talál magának valakit de én nem... 29/f

Figyelt kérdés
Lehet hogy az a probléma hogy nem vagyok egy társasági ember, nincsenek olyan komoly hobbijaim, mint mondjuk motorozás, foci, vagy amit csoportban lehet csinálni?

2020. jún. 14. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Mindjárt közlik veled, hogy egy köcsög incel vagy és kösd föl magad...
2020. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

És mit vársz, kiírod ide, hátha megsajnál valaki? NEM FOG!

Bárhol és bármikor lehet ismerkedni, csak te erre sem vagy képes.

2020. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Azt látom, hogy nem vagy társasági ember, mert azt hiszed, hogy motorozás és foci jó lenne ismerkedésre. Foci még talán, de motoros csaj nagyon kevés van. A többséget taszítja, mert nagyon veszélyes.


Mi akadályoz meg tőle, hogy társasági ember legyél? Keresel egy új hobbit, aminél tudod, hogy sok emberrel fogsz találkozni. Ennyi az egész.

2020. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Ne foglalkozz az emberekkel, 99%uk hülye.
2020. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
akkor legyen ilyen hobbid (ha szerinted ez a probléma.. mert szerintem nem az). Probléma megoldva.
2020. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz az értelmes hozzászólásokat...

Az a baj hogy olyan helyen lakok ahol régen sem volt nagyon társasági élet, most meg már annyira elszoktam tőle, hogy nem is érdekel.

Úgy meg nem akarok menni társaságba hogy kényszerből.

2020. jún. 14. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Életképtelen vagy.
2020. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket, kérdező:


[link]

2020. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!