Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy Sencor autórádiót....

Vettem egy Sencor autórádiót. Pár alkalom után egyszerűen nem talál adót. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy Sencor rádió amit tökéletesen tudtam használni 4-5 alkalommal. A mai nap viszont egyszerűen nem talált adót. Még recsegés sincs. Valami ötlet?

Előre is köszönöm!



2017. júl. 16. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csúszott ki a fenekéből valami csati?
2017. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áramtalanítsad és kösd be újra...hátha ez segít.
2017. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az antenna rendesen van csatlakoztatva?
2017. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kivettem és minden rendben, bekapcsol,csak egyszerűen nem talál adót.
2017. júl. 17. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha újonnan vetted, garanciális, akkor irány a szerviz.

Ha nincs garancia, marad a javíttatás, esetleg hozzáértő ismerőssel az átnézetés. Igen sok esetben egyszerű (külső?) érintkezési hiba, esetleg egy belső átkötési szál forrasztásának felengedése, de más érintkezési (kontaktus hiba) is lehet. Persze meghibásodhatnak elektronika elemek is, de inkább egy egyszerű érintkezési probléma lehet a hiba oka. Nézd át újra az összeállítást, ha nem javul, akkor tovább léphetsz...

2017. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére garanciális. Azért megnézetem szakival.

Köszönöm a segítséget!

2017. júl. 17. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!