Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy krónikus betegként mostmár egyáltalán nem érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés
Mióta megkaptam a diagnózist (lassan 2 hónapja és azóta még ki se vertem magamnak), totál nulla lett a libidóm, legfőképpen azért, mert tudom, hogy egy nő nem jönne össze egy beteg férfivel így tudatalatt elveszett az irántuk érzett szexuális vágy. Főleg, hogy a betegségtől függetlenül korábban is ronda és alacsony/sovány voltam. De ezt hogy fogom megmagyarázni a kollégáknak/ismerősöknek, akárkinek, hogy azért nincs barátnőm, mert krónikus beteg vagyok? Egyrészt hülyének néznének, mert nem tudják milyen érzés betegnek lenni és nem ismerik be, hogy egy nő sosem jönne össze nem egészséges pasival. De hogy lehet így nő nélkül leélni egy életet?

2020. jún. 14. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Mi a konkrét betegség? Azért nagyon sok féle van és nagyon nem mindegy, hogy mégis mi a bajod. Így kijelenteni, hogy egy nő nem jönne össze egy beteggel hülyeség. Krónikus betegség a cukorbetegség is, de azt ne mondja nekem senki, hogy cukorbetegként nem lehet nőt találni.

Szóval, amíg nem tudjuk a betegséged, addig kb felesleges mit írni.

2020. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Azt már gondolom le sem írod hogy milyen fajta betegség.
2020. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Te magad vagy az akadály a párkeresésben, nem a betegséged...
2020. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
1-es! Lehet, csak nem érdemes. A cukorbetegnek elsőnek a keringését teszi tönkre a vércukor, ha férfi vagy, akkor tudod, hogy mely testrésznek kulcsfontosságú a jó keringése egy párkapcsolathoz...
2020. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te magánügyed és bizony,ha valakinek alapból nincs önbizalma , még meg is fejelték egy diagnózissal,elmegy egy időre a kedve mindentől az embernek.Szóval normális,amit érzel. A betegséget tudva viszont tényleg több építő jellegű kritikát tudnánk megfogalmazni.
2020. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
#4 A cukorbetegség, ha nem hanyagolják el, egész jól kezelhető és mondjuk úgy, mire olyan hatása lenne, amire te gondolsz, akkor már úgyis mindegy :D
2020. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Van az a kék tabletta ám!
2020. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Te vagy az az spa beteg?

Amúgy ja nekem se kellene olyan aki leepul évek múlva most nem bunkóságbol de mások se a rokkantakra hajtanak..


De a munkatársaiddal is mit foglalkozol mi közük hozzá?

Neki van párjuk és? Tuti legtöbbenek szar a kapcsolatuk.

2020. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg és pajzsmirigy túlműködéses vagyok. Utóbbi miatt baromi sovány vagyok. Emellett felszívódási zavarom is van.
2020. jún. 14. 17:52
 10/22 anonim válasza:
79%

Én 13 éve élek pontosan ugyanezekkel, mint te. Bár én nő vagyok, soha nem jelentett gondot a pártalálásban a betegségem. De vannak olyan férfi cukorbeteg ismerőseim/rokonaim is akiknek van barátnője/felesége és teljesen jól megvannak. Ha majd valaki beléd szeret, marhára nem fogja érdekelni hogy beteg vagy (megjegyzem tényleg egy egészen jól kezelhető állapotról van szó!). Csak ne hagyd, hogy a betegséged határozzon meg téged. Persze együtt kell vele élned, oda kell rá figyelned életed végéig, de nem vagy egyenlő a betegséggel, ugyanolyan ember vagy attól még, mint itt bármelyikünk.

Ezzel a hozzáállással pedig inkább az önbizalomhiány miatt leszel sikertelen a nőknél, mint maga a betegség miatt.

2020. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!