Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges,hogy nem vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges,hogy nem vagyok a magyar nők esete?

Figyelt kérdés
Egyedül ezt tudom felhozni magam ellen, hogy eléggé “északi” tipus vagyok. Fehérbőrű hosszabb-dús szőke haj, kék szem…de legalább magas vagyok. Úgy gondolom itthon ez nem túl nyerő mert szinte mindig is levegőnek néztek a nők. Ugy látom inkább a sötétebb bőr,szem meg a sittes kinézet a nyerő errefele és azok kivétel nélkül elviszik akármelyik csajt bármilyen hülye az illető. Az előző cégemnél volt szerencsém 3 országban is élni rövidebb ideig. Ott viszont kb én voltam az Isten és rengeteg kezdeményezést kaptam az ottani gyengébbik nemtől. Néha alig akartam elhinni, hogy némelyik ennyire kotlik utánam. Persze volt is jónéhány kalandom meg táv kapcsolatom arrafele, de itthon semmi. Ez miatt vissza is vágyom külföldre, pedig szeretek itt élni :D
ápr. 26. 00:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
35%

Hát én meg nő vagyok és valahogy senkinek nem jövök be itthon, mert szögletes az arcom.


De biztos, hogy neked, akad itt valaki. Sokan buknak a hozzád hasonló férfiakra. Talán nem próbálsz közelíteni a kiszemeltjeid felé?

ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Lehet igazad van. Pont én is ezen gondolkoztam, a tinderen lapozgatva. Találtam szőke hajú vilagos bőrű férfiakat nem voltak csúnyák egyáltalán de nekem nem az esetem.
ápr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanazt akartam írni mint a #3. Aki itt kérdést ír ki az már sárgalap pozitiv.
ápr. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Hat itt Magyarországon a felnőtt férfiaknak is 70 kilónak, min 180 centinek kell lenni. Vagy nem jönnek a lehetőségek. És a pénz is nagyon elől van számukra.
ápr. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Kiemelted, hogy külföldön kezdeményeztek nálad a nők, itthon meg nincs semmi, ami teljesen logikus.


Magyarországon nagyon ritka, hogy a nő kezdeményez, de ez nem azt jelenti, hogy senkinek se tetszel. Nyugaton (főled Spanyolországban) ez természetes.

ápr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
A világos bőr és a szőke haj nem nyerő a nőknél. Legalábbis a magyar nőknél biztosan nem, a külföldiekről nem tudom.
ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem a külsőd miatt nem vagy az. Nekem pont külsőre ez a típus tetszik de sajnos nem tudnak bánni a nőkkel.
ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Akkor lehet, hogy en is emiatt basztam ra. En is szoke, zold szemu, vilagos boru vagyok.



39F incel

ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
66%
Én nem sokat adnék a “magyar nők” véleményére, jobb ha külföldi barátosnét választasz. jobban járnál vele!
ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Barna szem és barna bőr (nem roma) a nyerő itthon.
ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!