Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit gondoltok egy olyan nőről, akinek nem formásak a lábai, de mégis térd fölé érő szoknyát hord? Viszolyogva néztek rá?

Figyelt kérdés
Vastag térdek + nagy rés a combok és a vádlik között.

2020. jún. 14. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Én nem vagyok olyan bunkó, hogy bárkire viszolyogva nézzek.

De azért azt sajnálom kicsit, aki abszulút ízlés nélkül öltözködik.

2020. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted egy ilyen nő ne viseljen szoknyát és hordjon bő szárú nadrágot? Komolyan kérdezem, aki tud öltözködési tippeket, hogy ne legyen feltűnő, azt szívesen veszem.
2020. jún. 14. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz rajta változtatni ? Nem. Fogadd el magad. Érezd jól magad a bőrödben úgy ahogy vagy. Ha folyamatosan azzal foglalkozol, hogy ki mit gondolhat akkor rengeteg energiát pazarolsz el tök fölöslegesen.

Ismerek sok nőt akiknek nem tökéletes az alakja és mégis lazán felveszik a rövid szoknyát és jól érik magukat. Érdekes módon ez a kisugárzás tetszik a férfiak jó részének is.

Persze mindig van néhány "a tökéletes nőt kereső" minden apró hibát kritizáló fehér kesztyűben m..turbáló hülye fickó de velük nem kell foglalkozni.

2020. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"fehér kesztyűben m..turbáló hülye fickó" xD


Igazad van, de mégis van, ami nem ízléses. Egy 100kg-os nő sem mutat jól haspólóban, hiába érzi benne jól magát benne.

2020. jún. 14. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan 100 kilós nő akit haspólóban is imád a párja.

A többiek véleményének van jelentősége ?

2020. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszolyognék tőle, úgyis elfogadnám.
2020. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, a feleségem nem vesz fel szoknyát de így is látszik az a tomzsi malacka formájú lába és az hogy 2* akkora combja van mint nekem.
2020. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem nézek különösebben viszolyogva senkire pár extrém esetet kivéve, de nem értem, hogy miért hangsúlyozza valaki az előnytelen testrészeit, mikor vannak hosszabb szoknyák is.
2020. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!