Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet olyan egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olyan egy pasi aki még abba is beleszól hogy meddig érjen a szoknya? Kicsivel a térd fölötti szoknyánál már megkérdezi: Most ebben akkarsz menni? Dugjam el a térdemet mint egy leprás? Nevetséges!

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudsz akkora hülyeséget kitalálni, amit legalább egy ember a földön ne gondolna komolyan. De olyan férfiből egyébként viszonylag sok van, aki szerint a csador is k.rvás.
2015. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
Én menekülnék,még a csador előtt.
2015. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még otthon se vehetek fel egy normális comközépig érő nadrágot. 40fok melegbe majd hosszúgatyába vagyok otthon is. sajnálom hogy ilyen kevés neki az önbizalma...
2015. júl. 9. 16:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Meghogyha nem veszek fel bokáig érő ruhát, akkor majd mind mondanak a szomszédok...:(
2015. júl. 9. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Most még csak ez, később már azt is megszabja, hogy mikor mehetsz ki az utcára, kivel állhatsz szóba, kivel nem, mikor látogathatod meg a családod, milyen munkahelyen dolgozhatsz kikkel, stb. Ez így szokott lenni.
2015. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fiatal nő vagyok, szeretek öltözködni, főleg ha meleg van ne kelljen minden darab ruháért külön kikérni az engedélyét.. Mert ha nem fogadok szót, ferdén néz rám és megjegyzéseket tesz..kötekszik...:(
2015. júl. 9. 16:35
 7/10 A kérdező kommentje:
És akkor még nekem van lelki betegségem meg alkalmazkodási zavarom...
2015. júl. 9. 16:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Akinek van ilyen szigorú párja várom a tapasztalatait... véleményét... mit lehet ez ellen tenni... meddig tűrjek még?
2015. júl. 9. 16:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Szigorú pár? WTF? Nálam egy kapcsolat alapja az egyenrangúság/egyenjogúság. Aki ezt nem képes teljesíteni, az megy a kukába.
2015. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elmondta a véleményét, de ha jól értem már azt se normálisan hanem passzív agresszív stílusban. Ha akarja mondja el, hogy mennyire zavarja, te is mond el hogy mennyire zavar a hosszú szoknya aztán döntsd el mit akarsz. Ha akar beszélhet róla még, de értelmesen. De harmadik kötekedős beszólására robbannék.
2015. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!