Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat a térdem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és valami iszonyatos térdfájással küzdök már hetek óta. Nem mindig fáj, csak akkor mikor guggolnom kell, vagy rogyasztanom vagy ilyesmi.7 éve táncolok és nagyon szeretem de már azt se tudom elvezettel csinálni a térdem miatt! Mitől lehet? :'(

2014. okt. 26. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég rossz kategória :D
2014. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert novesben vagy, szar erzes de elfog mulni idovel.
2014. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hoppa azt hiszem nem valasztottam kategoriat XD

2.: fél éve nem vagyok magasabb :/ es egyik evfolyamtarsambak sincs ilyen problemaja :/

2014. okt. 26. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo gondom volt : hihetetlenul fajt mikor gugoltam es nem erhettem a terdemhez mert jott hogy orditsak ... :)) !! Elmentunk vele az orvoshoz ott csinaltak rongent es a doki azt mondta hogy 1-2 evig (legalabb ) fog fajni ! Nos igaza is lett mert nkm majdnem 3 ev kellett hogy kimaradjon ! ( Ha az utobbi idoben egybol megnottel akkor azert van ..... nekem ezt mondtak ) :) Jobbulast kivanok !
2014. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha szólsz anyukádnak és megnézetitek egy orvossal a biztonság kedvéért.
2014. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
nem kellene annyit térdelni, és igen, gáz hogy szűz vagy 13 évesen
2014. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
He? Ez most hogy jott ide? Talan legkozelebb a kerdesre valaszolj es ne nem ideillo dolgokat irj... annyit irtam h faj a terdem guggolas koznem es nem tudom elvezni a tancot a terdem miatt...szoltam anyukamnak de nem megyunk orvoshoz
2014. okt. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!