Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "karantén" alatt -beszélgett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "karantén" alatt -beszélgettem egy "uriemberrel" 3 honapot, makd kiderült, hogy 5 éve kapcsolata van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
neha telefonaltunk is. Nem igen tudtam kiigazodni rajta, colt hogy ezt mondta, utána az ellenkezőjét. Volt h napokra eltűnt el sem olvasta amit fbn írtam neki. Utána előkerült és mintha minden a régi lenne. Sokszor én kerestem, ha ne írtam neki nem beszéltünk. Faj ez az egész. Szerintetek cdak játszott velem? Még akart dugni majd Annyi? Ő állítja hogy oda volt értem és h amúgy alakult volna kidobta volna a nőjét. Igazat mondhatott? Szar nélküle, hiányzik.

2020. jún. 14. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen ez az internet.. felejtsd el.
2020. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szeretett veled beszélgetni. De ettől ha belegondolsz lehet kidobna erted a barátnőjét, viszont kesobb ugyanúgy veled is megcsinálna. A helyedben kerülnem az ilyet.
2020. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem próbálkozz még, hátha lesz belőle valami. Ha meg nem, hát ez van.
2020. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozott és időnként jó volt veled beszélgetni. Nem találkoztatok szemelyesen, ne gondolj túl sokat mögé, próbálj meg legalább találkozásig várni amíg valaki iránt komoly érzelmet táplálsz, hiszen addig alig ismered (pár találkozás után is), csak a fejedben létrejött személyt szereted. Aki akar valamit, az lép, nem pedig eltűnik napokra. Rengeteg egyedülálló férfi van, inkább veluk próbálj kapcsolatba lépni. Imserkedéskor figyeld a jeleket, pl ez hogy napokra eltűnik, nincs ideje rád elég erős figyelmeztetés.
2020. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ha ez nem volt elég ahhoz, hogy kiábrándulj belőle, akkor pont ugyanolyan szar ember lehetsz, mint ő.
2020. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Biztos unatkozott a "karantén" alatt, esetleg a baratnojevel sem tudott talalkozni, ezrt szorakozott kicsit. Ne gondolj bele sokat.
2020. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

Én azt nem értem hogy a nők egy ilyen eset után akarjak is a pasit, aki tok hülyének nézte őket.

Ki érti eszt?!.

Hívd föl és feküdj le vele, csak szex kell minketotoknek.

2020. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%

A normális emberek kapcsolatban élnek. Jobbnak kell lenned a másiknál. És akkor nyert ügyed van.

Ha meg a szingli selejtes hulladékból akarsz kikaparni magadnak egy szerencsétlent, akkor tedd azt.

2020. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!